Teatr
Test

Test

  • 2019-10-06, , godzina 16:00
  • 110 zł, 95 zł, 85zł
  • Kijów Centrum, Kraków

Opis

Sto tysięcy teraz czy milion za dziesięć lat? Zazwyczaj żyjemy w błogim przekonaniu, że jesteśmy przyzwoitymi ludźmi. Że mamy solidny kręgosłup moralny i nie z nami takie numery... Ale dopóki nie nastąpi chwila realnej próby - dopóty tak naprawdę nie wiemy, kim jesteśmy...

OPIS SPEKTAKLU

Wybór przed którym stanie małżeństwo – Pola (Daria Widawska) i Daniel (Leszek Lichota) nie jest prosty. Z pozoru niewinna, towarzyska gra niesie za sobą poważne konsekwencje, gdy na stół zostają wyłożone realne pieniądze.Gdy każde z małżonków chce zdecydować się na inną opcję, rozpoczyna się małżeńska walka na argumenty, która niespodziewanie wymyka się spod kontroli. Na jaw wychodzą pikantne szczegóły z życia pary, które stają się prawdziwą pożywką dla ich…przyjaciół – milionera Bruna (Jarosław Boberek) oraz młodziutkiej psycholożki Beaty (Michalina Sosna). Niewinna gra uwalnia demony, a emocje wymykają się spod kontroli. Pozornie błahy test okazuje się być życiową próbą i wyborem pomiędzy miłością a pieniędzmi.

Test, którego autorem jest Jordi Vallejo Duarrito to niezwykle ujmująca sztuka o miłości, kłamstwach i ukrytych pragnieniach. Spektakl objawia siłę zarówno prawdziwych uczuć, jak i pieniędzy dla ludzi XXI wieku.

Mistrzowski dialog i wciągająca fabuła sztuki sprawiają, że widz staje się uczestnikiem tej niełatwej gry. Czy test – swoista próba przyzwoitości i moralności pokaże kim naprawdę jesteś?

Czas trwania spektaklu: 70 minut bez przerwy.

Spektakl Współfinansowany ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Teatr i Taniec” umowa 08902/18/FPK/DMP.

 

TWÓRCY

Autor:

Jordi Vallejo Duarri

Reżyseria:

Tomasz Obara

Obsada: Leszek Lichota, Jarosław Boberek, Daria Widawska,  Michalina Sosna,

Tytuł oryginału: El test
Tłumaczenie: Rubi Birden
Scenografia: Andrzej Lewczuk
Kostiumy: Agnieszka Prokopczuk
Asystentka reżysera: Hanna Pastor

Termin: 6.10.2019 r. godz. 16:00

Miejsce: Kino Kijów.Centrum KRAKÓW, al. Krasińskiego 34

Bilety: 110 zł, 95 zł, 85zł (w zależności od miejsca na sali)

zamówienia zbiorowe:  ada@edmaart.pl tel. 501 285 863
sprzedaż on-line: edmaart.pl, abilet.pl, kupbilecik.pl
sprzedaż stacjonarna: kasa Kino Kijów.Centrum

https://www.edmaart.pl/kup-bilet

Ostatnio dodane
Festiwal Lalka na scenie
Startuje 4. Międzynarodowy Festiwal Ulicznych Teatrów Lalkowych

To coroczne spotkania teatralne dla dzieci i dorosłych z profesjonalnym teatrem ulicznym.