Premiery teatralne - Nowe spektakle w teatrze w Krakowie

Premiery spektakli teatralnych 2019 - Kraków. Aktualne premiery teatralne.

Nowe spektakle teatralne w Krakowie. Najbliższe premiery spektakli teatralnych w kwietniu 2019. Prezentujemy spektakle teatralne, które będą grane w teatrach w Krakowie w kwietniu. Przeszukaliśmy naszą bazę spektakli teatralnych by znaleźć premiery spektakli teatralnych na kwiecień 2019 . Znalezionych premier teatralnych: 0. Zobacz także premiery spektakli teatralnych wszystkie premiery w kwietniu 2019, w maju 2019, w czerwcu 2019, w lipcu 2019, a także zapowiedzi teatralne oraz wszystkie spektakle w naszej bazie spektakli teatralnych.

Aktualne premiery teatralne. Nowe spektakle.

W naszej bazie nie znaleźliśmy spektakli spełniających wybrane kryteria. Spróbuj zmienić kryteria wyszukiwania.

O nich się mówi
Ostatnio czytane
"Oresteja" Ajschylosa w reżyserii Jana Klaty
"Oresteja" Ajschylosa w reżyserii Jana Klaty Kraków

Zdegradowana cywilizacja współczesna, fałszywa demokracja, proces narodzin szaleństwa, fatum a wolność wyboru - to tematy poruszane przez Jana Klatę w jego inscenizacji "Oresteji" w Starym Teatrze.

Ballads of Europe w Niepołomicach
Ballads of Europe w Niepołomicach Kraków

Gdzie najpiękniej brzmią ballady? - Oczywiście, na dziedzińcu królewskiego zamku! Kiedy? - Wieczorem, w lecie, księżycową nocą, pod rozgwieżdżonym niebem...

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja