zmień miasto

Dzień Otwarty Psychologii w WSE

Wyższa Szkoła Europejska zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką psychologii, a szczególnie tegorocznych maturzystów i uczniów klas licealnych, którzy wiążą swoją przyszłość właśnie z tym kierunkiem na Dzień Otwarty Psychologii w WSE, który odbędzie się 13 lutego 2019 roku.

Wydarzenie odbędzie się 13 lutego 2019 roku.

To doskonała okazja, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni, porozmawiać ze studentami i wykładowcami kierunku Psychologia oraz wziąć udział w spotkaniach i wykładach prowadzonych przez ekspertów.

Harmonogram wydarzenia

10:00-10:15 - Rozpoczęcie - powitanie, kilka słów o programie wydarzenia

10:15-10:45 - Przedstawienie programu studiów Psychologia WSE (M. Barłóg, J. Bińczyk, J. Pająk)

10:45-11:00 - Przerwa

11:00-12:00 - Równoległe sesje:

Joanna Pająk - "Trening twórczego myślenia"
W czasie warsztatu dowiesz się, czy i jak możemy rozwijać naszą kreatywność, na czym polega trening twórczości, a także weźmiesz udział w kilku ćwiczeniach.

Jan Bińczyk - "Psychologia w UX"
Podczas wykładu "Psychologia w UX" poszerzysz swoją wiedzę na temat roli psychologii w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dowiesz się więcej o kluczowej roli humanistów w branży IT oraz o tym, w jaki sposób wiedza o człowieku pomaga w budowaniu technologii.

Dariusz Trzebuniak, Tomasz Pasiut - "Job Flow"
Podczas warsztatu będziesz miał okazję zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności związane z aktualnymi trendami panującymi na rynku pracy. Zaznajomisz się z takimi zagadnieniami jak: potrzeby pracodawców i pracowników, realia rynku pracy, budowanie nowoczesnej kultury organizacyjnej, rozmowa rekrutacyjna oraz stres. Pojęcia: mindfulness, assesment day czy body language nie będą już dla ciebie obce.

12:00-12:15 - Przerwa

12:15-13:15 - Grażyna Urbanik-Papp - "Praktyczne ujęcie coachingu" - warsztat kierowany do osób zainteresowanych sferą rozwoju i coachingu, zarówno jednostki, jak i grupy. Stanowi wprowadzenie do treści prezentowanych na kierunku psychologia, łącząc wiedzę teoretyczną z praktyką.

Obowiązują zapisy na adres mailowy: promocja@wse.krakow.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/915837675279394/

ip

fot. materiały prasowe/Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera

Ciekawe artykuły
Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama