Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
XV Finał WOŚP - Światełko do nieba - Kraków

XV Finał WOŚP - Światełko do nieba - Kraków

  • 2007-01-14, , godzina Od 14
  • Free
  • Rynek, Kraków

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 52.

Opis

Kosmiczny, nieziemski XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 14 stycznia na krakowskim Rynku. Zagrają m.in. reagge-owe Vavamuffin, Skankan i rockowe Piersi.

Przypominamy także że podczas tegorocznego finału zbieramy na ratowanie życia dzieci poszkodowanych w wypadkach, a także na naukę udzielania pierwszej pomocy. Imprezę poprowadzą Adam Grzanka i Adam Małczyk z Formacji Chatelet. Niezabraknie stałego punktu wszystkich dotychczasowych finałów - aukcji, ponadto będzie można podziwiać tradycyjne światełko do nieba oraz pokaz sztucznych ogni.
fot. Jakub Szczygieł
Polecamy
Ostatnio dodane
Wolontariuszki 28. Finału WOŚP
29. Finał WOŚP zagra mimo pandemii. Rusza rejestracja sztabów

Mówiąc krótko - wszyscy w blokach startowych, wszyscy, mimo pandemii, chcą zorganizować kolejny Finał i kolejny raz chcą z nami zagrać - zapowiada Jurek Owsiak.

37 respiratorÃłw od WOŚP
WOŚP kupuje respiratory dla polskich szpitali

Urządzenia trafią do szpitali w całej Polsce z tzw. II linii walki z epidemią, a więc szpitali postawionych przez wojewodów w stan podwyższonej gotowości.

Popularne
I Ty możesz pomóc
I Ty możesz pomóc

Od momentu pierwszej zbiórki Fundacja przeszła prawdziwą metamorfozę, w związku z czym obecnie każdy z wolontariuszy zbierając pieniądze na rzecz Finału musi to robić zgodnie z obowiązującymi zasadami.

XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008
XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008

13 stycznia 2008 roku dopisało wszystko; była piękna pogoda, było mnóstwo imprez towarzyszących w całym kraju, była szalona podróż Jurasa czyli Hel, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Warszawa - to całkiem fajna trasa!

Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę
Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę

Jurek Owsiak to rodowity gdańszczanin. Z wykształcenia witrażysta i psychoterapeuta. Od wielu lat interesuje się muzyką i organizacją koncertów muzycznych (m.in. Letnia zadyma w środku zimy, Jarocin Festival).