Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
Kino Agrafka - Gramy dla WOŚP

Kino Agrafka - Gramy dla WOŚP

  • 2018-01-14, , godzina 14:00
  • Kino Agrafka, ul. Krowoderska 8, Kraków

Opis

Kino Agrafka i Hagi Film zapraszają na specjalny pokaz filmu MAUDIE, który odbędzie się w dniu 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W niedzielę 14 stycznia 2018 o 14:00 na naszym ekranie opowieść o romansie pomiędzy samotnikiem, a kruchą, ale pełną energii kobietą - Maud Lewis - uważaną za jedną z najważniejszych kanadyjskich malarek.

MAUDIE | Maudie, reż. Aisling Walsh, Irlandia/Kanada 2016, 115’

"Maudie" to wzruszająca opowieść oparta na życiu malarki Maud Lewis, dziś uważanej za jedną z najważniejszych kanadyjskich artystek. Niesamowita historia o romansie pomiędzy samotnikiem (Ethan Hawke), a kruchą, ale pełną energii kobietą (Sally Hawkins), która pragnie niezależności, by móc z wielką pasją malować swoje wyjątkowe obrazy. Czuła opowieść, w której zakochała się publiczność i krytycy na całym świecie, a z 11. edycji Festiwalu Filmowego Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym film wrócił jako zwycięzca, otrzymując Nagrodę Publiczności! W rolach głównych rewelacyjna Sally Hawkins ("Sally Hawkins pewną kandydatką do Oscara.'" - The Wrap) i Ethan Hawke ('"Jedna z najlepszych ról Ethana Hawke'a.'" - Interview Magazine).

Wstęp za dowolną opłatą, która w całości zostanie przekazana na cel 26. Finału WOŚP czyli pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”

Ostatnio dodane
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

Kupony i kody rabatowe