Informacje, newsy
#OMGKRK Summer Jam 2022

#OMGKRK Summer Jam 2022

  • 2022-06-30
  • Forty Kleparz, Kraków

Opis

Networking w atmosferze dobrej zabawy – tak wyglądają spotkania przedstawicieli krakowskiej branży innowacji. 30 czerwca w jednym miejscu spotkają się obecni i przyszli przedsiębiorcy, inwestorzy, programiści, projektanci, entuzjaści start-upów czy członkowie międzynarodowych społeczności. Wszystko po to, by skonsultować swoje pomysły, znaleźć inwestora i rozwijać się jeszcze szybciej i lepiej. Wydarzeniewraca po trzyletniej przerwie!

Do wydarzenia w Fortach Kleparz może dołączyć każdy, kto pasjonuje się technologią i jest otwarty na rozmowy z osobami tworzącymi branżę innowacji. Spotkanie ma wzmocnić dotychczas zbudowane relacje i pomóc w nawiązaniu nowych.  #OMGKRK od wielu lat łączy krakowską społeczność startupową. Informuje i edukuje, jest źródłem najświeższych wiadomości z lokalnego środowiska startupów, przedsiębiorców i branży IT. Tegoroczna edycja wydarzenia została zainspirowana ludźmi, którzy tworzą ekosystem innowacji. To właśnie jego uczestnicy są źródłem wiedzy, inspiracji, kontaktów biznesowych i nowych innowacji. Dzięki rozmowom na #OMGKRK Summer Jam projekty mogą przyspieszyć i znaleźć potencjalnego przedsiębiorcę.

W Fortach Kleparz na uczestników wydarzenia czekają konkursy, gry, zajęcia i wiele stref sprzyjających rozmowom. Na miejscu powstaną instalacje wirtualnej rzeczywistości, wirtualna impreza oraz wirtualna fotobudka.

Kraków to miasto nowoczesne i przyjazne dla biznesu. Potwierdzają to międzynarodowe rankingi: w Tholons Global Innovation Index 2021 Kraków awansował w rankingu Top 100 Super Cities na 20 miejsce, w raporcie Husqvarna Urban Green Space Index (HUGSI) Kraków zajął 5 miejsce, a także pierwsze miejsce w rankingu miast przyjaznych biznesowi w 2021 roku magazynu Forbes. Dlatego tak wielu młodych przedsiębiorców decyduje się na rozwijanie działalności właśnie w naszym mieście. Właśnie taki wizerunek stolicy Małopolski kreuje nowo powstała miejska spółka Kraków5020, która dołączyła do tegorocznych partnerów wydarzenia. Każdy, kto weźmie udział w #OMGKRK Summer Jam pomaga budować światowej klasy innowacyjny ekosystem w Krakowie.

Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich uczestników: https://www.omgkrk.com/summer-jam-2022/

Wydarzenie realizowane jest przy wsparciu finansowym Małopolski.

ip

Ostatnio dodane
Wakacje 2022 - kiedy się rozpoczynają i ile trwają?

Sprawdź najważniejsze informacje o tegorocznych wakacjach.

Klub MediaMarkt
Rośnie popularność programów lojalnościowych. Użytkownicy nowych technologii wybierają Klub MediaMarkt

Programy lojalnościowe dają konsumentom liczne przywileje i zniżki, które szczególnie cenią sobie polscy klienci.

Popularne
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.

Dawaj mnie te Trzy Cytryny, czyli wigilia w Radomiu
Dawaj mnie te Trzy Cytryny, czyli wigilia w Radomiu

Tegoroczna Wigilia na radomskim deptaku to doskonały przykład polskiego buractwa oraz cebulactwa. Kto jeszcze nie widział tego filmu?

Największe miasta studenckie w Polsce
Największe miasta studenckie w Polsce

Przyglądamy się miastom, w których jest najwięcej studentów.