Informacje, newsy
Jordan Peterson

Jordan Peterson

  • 2023-10-19
  • Tauron Arena, Kraków

Opis

Światowej sławy naukowiec, pisarz i mówca po wyprzedanym wykładzie w Warszawie, wraca do naszego kraju. Wykład w ramach trasy „Beyond Order: 12 More Rules For Life” odbędzie się 19 października 2023 r. w TAURON Arenie Kraków.

Jordan B. Peterson jest psychologiem klinicznym i wykładowcą na prestiżowym Uniwersytecie w Toronto. Na koncie ma także m.in. współpracę z Sekretarzem Generalnym ONZ. Na co dzień pomaga swoim klientom w radzeniu sobie z depresją, zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi, lękami i schizofrenią. Był również doradcą w największych kanadyjskich firmach prawniczych i wiele razy prowadził wykłady w Ameryce Północnej i Europie.

Pracując jako profesor na Uniwersytecie Harvard został nominowany do prestiżowej nagrody Levinson Teaching Prize, a przez studentów Uniwersytetu Toronto uważany był za jednego z trzech wykładowców, którzy naprawdę potrafią odmienić życie.

Ale to działalność Petersona w internecie przyniosła mu największą sławę. Do lipca 2023 roku kanał YouTube profesora, na którym można znaleźć setki nagrań i wykładów posiadał 7,2 mln subskrybentów i 610 mln wyświetleń.

Wraz ze swoimi studentami i współpracownikami dr Peterson opublikował ponad sto prac naukowych, a jego książka „12 Życiowych Zasad: Antidotum na Chaos” sprzedała się w ponad 4 milionach egzemplarzy na całym świecie. Peterson przyjedzie ponownie do Polski, żeby promować jej, wydaną w marcu 2021 r., kontynuację – „Poza Porządek: Kolejne 12 Życiowych Zasad”.

ip

Polecamy
Ostatnio dodane
Popularne
internet dla studenta
Internet mobilny i abonament dla studenta - który wybrać? Ranking na rok akademicki 2023/2024

Sprawdź dedykowany ranking pod potrzeby studentów na abonament i internet mobilny.