Projekty
Konkurs - "Rozwój sztucznej inteligencji i jej wpływ na rynek pracy w przyszłości"

Konkurs - "Rozwój sztucznej inteligencji i jej wpływ na rynek pracy w przyszłości"

  • 2023-05-22, do 2023-10-04
  • Kraków

Opis

Zagadnienie sztucznej inteligencji zyskuje na popularności. Nic dziwnego, AI już teraz towarzyszy nam na każdym kroku: pisze dla nas teksty, tworzy obrazy, obsługuje urządzenia domowe. Sztuczna inteligencja już odmieniła nasze życie, a wiele wskazuje na to, że jesteśmy dopiero na początku rewolucyjnych zmian, które nas czekają. Jak wpłynie na rynek pracy, sposoby jej wykonywania, zawody w przyszłości? Czy mamy się czego obawiać, a może przeciwnie, powinniśmy z entuzjazmem przyjmować rosnące znaczenie AI w naszym życiu? Praca.pl pyta o opinię młodych ludzi, którzy dopiero wkraczają w świat zawodowy.

Zadaniem konkursowym jest napisanie artykułu na temat: „Rozwój sztucznej inteligencji (AI) i jej wpływ na rynek pracy w przyszłości”. Tekst powinien mieć co najmniej 5000 znaków ze spacjami i być całkowicie unikalny. Wygra autor najciekawszej pracy.

Żeby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wysłać swój artykuł wraz z formularzem na adres e-mail: konkurs@praca.pl. Temat wiadomości powinien brzmieć: ,,Praca konkursowa”. W konkursie mogą wziąć udział studenci i uczniowie, którzy ukończyli 18. rok życia.

Więcej informacji: Jak sztuczna inteligencja zmieni rynek pracy? Weź udział w konkursie Praca.pl

Polecamy
Ostatnio dodane
Popularne