Kursy i szkolenia - Edukacja

Inżynier z kulturą już po raz czwarty!

2011-03-03 16:46:08 | Kraków

Inżynier z Kulturą to  innowacyjny projekt skierowany do studentów Akademii Górniczo-Hutniczej. Daje możliwość wzięcia udziału w cyklu bezpłatnych szkoleń z zakresu savoir vivre’u.

Osoby prowadzące szkolenia to jedni z najlepszych, eksperci firmy BERNDSON, z którą organizatorzy mają przyjemność współpracować. Każdy uczestnik może zasięgnąć informacji o etykiecie w biznesie oraz zdobycia  umiejętności wystąpień publicznych. Kto pierwszy przy spotkaniu biznesowym  podaje rękę -  kobieta czy mężczyzna? Co uczynić gdy przysłowiowo „zjada nas trema przed wystąpieniem publicznym?  Jak wyzbyć się złego nawyku stosowania przerywników w wypowiedzi? Na te i inne pytania odpowiedzi udzielą profesjonalni eksperci na cyklu swoich wykładów. Zapowiada się niesamowite wydarzenie!

Dla Kogo?

W szkoleniach może wziąć udział każdy student Akademii Górniczo-Hutniczej. Zanim zasiądziemy na jednym z krzesełek w  sali Centrum Dydaktyki AGH  należy się zarejestrować na stronie internetowej www.inzynierzkultura.pl i czekać na odpowiedź ze strony organizatorów.  Niestety ilość miejsc jest ograniczona, w poprzednich edycjach na jedno miejsce przypadało kilku kandydatów. O udziale w szkoleniach zdecyduje losowanie.

Kiedy?

Czwarta  edycja Inżyniera z Kulturą odbędzie się w marcu i kwietniu.  Terminy szkoleń zostały już wyznaczone i przypadają na : 23 i 30 marca oraz 6 kwietnia 2011 roku. Szkolenia będą się odbywały w sali Centrum Dydaktyki AGH, w budynku U-2.

O czym?

W tegorocznej edycji organizatorzy zdecydowali o podjęciu nowych wątków tematycznych w szkoleniach. W poprzednich latach dużym zainteresowaniem cieszyło się szkolenie zatytułowane: „Przyjęcia w biznesie oraz dobre obyczaje w życiu towarzyskim”. Uczestnicy ze zdumieniem mogli obejrzeć jednego z najlepszych,  polskich sommelierów, który zachwycił wszystkich umiejętnością otwierania wina – szablą! Wybrani mogli również zasiąść przy wykwintnej kolacji i nauczyć się odpowiedniego zachowania przy stole.  W zeszłorocznej edycji wystąpił popularyzator nauki, dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny Pan Wiktor Niedzicki, który przedstawił szkolenie pt. „ Kilka sekretów prezentacji nauki i techniki”.

W tym roku można będzie uczestniczyć w szkoleniach zatytułowanych kolejno: „Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych”, „Savoir-vivre w biznesie”, „Samoocena i motywacja w biznesie”.

Dzięki komu?

Organizatorami przedsięwzięcia są : Akademia Górniczo Hutnicza w Krakowie, BERNDSON Szkolenia, Uczelniana Rada Samorządu Studentów, Biuletyn Informacyjny Studentów AGH, Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna. Dzięki wsparciu finansowemu ze strony Rektora AGH, prof. Antoniego Tajdusia wszyscy uczestnicy otrzymają komplet materiałów szkoleniowych. Wsparcia udzielają również: PGNiG oraz TOWARZYSTWO GEOSYNOPTYKÓW GEOS.  Ci uczestnicy, którzy pojawią się na wszystkich spotkaniach otrzymają imienne certyfikaty.

ip

Słowa kluczowe: projekt inżynier z kulturą agh akademia górniczo-hutnicza szkolenia biznes prezentacje
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
KNIF 2020
Szkolenie Inwestycyjne od Koła Naukowego Inwestycji i Finansów WNE UW [2020]

Poznajcie szczegóły inicjatywy współtworzonej przez Biuro maklerskie mBank Polska!

Ostatnio dodane
Popularne
Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!

Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.