Koncert
Tribulation + Bolzer, Molassess

Tribulation + Bolzer, Molassess

  • 2022-10-02, , godzina 19:30
  • 90 zł (Tribulation+ Bolzer + Molassess)
  • Klub Kwadrat, Kraków

Bilety

Opis

ZMIANA DATY Trasa grupy Tribulation została przesunięta na 2022 rok. Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność w nowym terminie koncertu!

 

Tribulation w Polsce! Zespół wystąpi 2 października 2022 roku w Klubie Kwadrat w Krakowie, a towarzyszyć mu będą szwajcarski Bölzer oraz holenderski Molassess. Tribulation + Bolzer, Molassess bilety już dostępne.

Tribulation w Polsce 

Tribulation powraca do Polski w ramach trasy promującej nową płytę. Premiera wydawnictwa "When Gloom Becomes Sound" odbędzie się już w styczniu! Tribulation wystąpi w towarzystwie dwóch gości specjalnych - szwajcarskiego Bölzer oraz holenderskiej grupy Molassess.

 

Zespół Tribulation wyszedł w 2004 roku od klasycznego death metalu, ale nie został przy tym zbyt długo. Muzycy szwedzkiego Tribulation są bowiem ludźmi ambitnymi, a przy tym o ogromnej erudycji muzycznej. 

Członkowie zespołu Tribulation 

Tribulation to Johannes Andersson (gitara basowa, wokal), Adam Zaars (gitara), Jonathan Hultén (gitara) i grający w Tribulation od 2017 roku bębniarz Oscar Leander. Z wyczuciem potrafią poruszać się w świecie brutalnych dźwięków (albumy "The Horror", "The Formulas Of Death"), stanąć mocno  i przekonująco w świecie mrocznego rocka ("Children Of The Night"), czy też stanąć w rozkroku między tymi światami ("Down Below"). Co ważne potrafią to wspaniale zaprezentować w bezpośrednim kontakcie z publicznością.

Bölzer (Szwajcaria) black metal, death metal

Duet z Zurychu tworzy muzykę, która ciekawie porusza się po obszarze black, doom i death metalu, aczkolwiek nie wyłącznie, czego dowodem był niesamowity debiutancki długograj "Hero". Bölzer jest silnie przywiązany do dawkowania muzyki w mniejszych porcjach, w postaci EP-ek. Wspaniale wrócił do tego formatu w 2019 roku wydawnictwem "Lese Majesty", które zdążył już parokrotnie promować na żywo w Polsce.

Molassess (Holandia) psychodeliczny rock

Dla holenderskiej formacji Molassess wszystko zaczęło się podczas kultowego festiwalu Roadburn w 2019 roku. Grupa z miejsca zjednała sobie publikę imprezy, swoją mocno psychodeliczną i otuloną gęstym mrokiem muzyką.


Mrok nie wziął się znikąd. Liderująca Molassess charyzmatyczna wokalistka Farida Lemouchi stąpała po ciemnej stronie mocy już w formacji The Devil's Blood. Do członkostwa w Molassess Farida zaprosiła Oedsa Beydalsa, Joba van de Zande, Rona van Herpena (wszyscy wcześniej w The Devil's Blood) oraz Boba Hogenelsta (Birth Of Joy) i Matthijsa Stronksa (Donnerwetter). Muzyków, z którymi łączy ją szczególna artystyczna więź.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Tribulation + Bolzer, Molassess "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kraków, koncerty Kraków na dziś, koncerty Kraków jutro, koncerty Kraków w tym tygodniu, koncerty Kraków na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Kalush Orchestra świętuje zwycięstwo w Eurowizji 2022 [WIDEO]

Zespół uczcił zwycięstwo wydając nowy klip "Stefania".

Kendrick
Kendrick Lamar powraca z nowym albumem "Mr. Morale & the Big Steppers" [WIDEO]

Czy artysta wystąpi w Polsce podczas swojej trasy koncertowej po Europie?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!