Koncert
Synestezje: WaluśKraksaKryzys

Synestezje: WaluśKraksaKryzys

  • 2021-11-25, , godzina 18:00
  • 59 zł (Synestezje: WaluśKraksaKryzys / Baasch / Patryk Pietrzak)
  • Klub STUDIO, Kraków

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 18.

fot. Justyna Kamińska

Opis

Koncerty w ramach Festiwalu Synestezje. Muzyka. Plastyka. Słowo., które będą odbywać się na scenie Klubu Studio. Festiwal Synestezje bilety na koncerty już w sprzedaży. 

WaluśKraksaKryzys

WaluśKraksaKryzys to jeden z najgłośniejszych ostatnio debiutów na rockowej scenie. "Nadzieja gitarowego grania", brutalnie szczery i paraliżująco celny wciąż odcina się od etykietek w stylu "głos pokolenia" i upiera się, że jego muzyka to tylko "poezja śpiewana na petardzie", ale prawdziwymi petardami są też jego koncerty. Warto sprawdzić, jak to się dzieje, że piątka kolesi uzbrojonych jedynie w gitary, bębny i gardła sieje takie spustoszenie pod sceną za każdym razem doprowadzając do energetycznego pogo?

WaluśKraksaKryzys - gitara, wokal, essa;
Jakub Tokarz - perkusja, wokal;
Bartosz Jędrecki - bas, syntezatory, wokal;
Ryszard Czernecki - gitara, wokal;
Łukasz Kastelik - gitara, syntezatory, wynalazki, wokal.

ip

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Synestezje: WaluśKraksaKryzys "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kraków, koncerty Kraków na dziś, koncerty Kraków jutro, koncerty Kraków w tym tygodniu, koncerty Kraków na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Nocny Kochanek w polskiej wersji utworu Sabaton "Krótki lont" [AUDIO]

"Krótki lont" to polskojęzyczna przeróbka "GOTT MIT UNS", z nowym tekstem pełnym klasycznie Kochankowego humoru.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!