Koncert
Synestezje. Muzyka Plastyka Słowo

Synestezje. Muzyka Plastyka Słowo

  • 2022-11-25, , godzina 20:00
  • 60 zł (Synestezje: Dikanda)
  • Klub Zaścianek, Kraków

Opis

Festiwal Synestezje powraca! Festiwal Synestezje. Muzyka. Plastyka. Słowo odbędzie się w dniach 24.11-27.11 w Krakowie. na scenie Klubu Studio. Czeka nas mnóstwo koncertów, wystaw oraz warsztatów. Festiwal Synestezje bilety na koncerty już w sprzedaży. 

Festiwal Synestezje koncerty 2022

  • Dikanda | Synestezje | Kraków, Klub Zaścianek | 25.11.2022

Dikanda to uznany szczególnie na zagranicznym rynku muzycznym szczeciński zespół grający world music. W swojej twórczości Dikanda stawia na autentyczność st

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Synestezje. Muzyka Plastyka Słowo"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kraków, koncerty Kraków na dziś, koncerty Kraków jutro, koncerty Kraków w tym tygodniu, koncerty Kraków na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
rodzinny biznes
Platyna dla albumu "Rodzinny Biznes" dwa tygodnie przed jego premierą

Kolejne wyróżnienie dla albumu w preorderze.

PinkPantheress i Mura Masa przedstawiają nowy singiel "Boy's a liar" [AUDIO]

Artystka wyjaśnia dlaczego mężczyźni to dranie.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!