Koncert
Shawn Mendes: Wonder, The World Tour

Shawn Mendes: Wonder, The World Tour

  • 2023-06-20, , godzina 19:33
  • 199 zł (SHAWN MENDES: WONDER, THE WORLD TOUR)
  • Tauron Arena Kraków, Kraków

Opis

Europejska trasa Shawna Mendesa zostaje przełożona. Poniżej oświadczenie artysty:

“Due to the pandemic & the ongoing travel restrictions and logistical issues faced by international tours, the UK & EU leg of Shawn Mendes Wonder: The World Tour can no longer take place in March to May of 2022 as planned, and is being rescheduled to 2023. The rescheduled dates can be found at WonderTheTour.com. All original tickets remain valid for the new dates”

„Ze względu na pandemię i trwające ograniczenia oraz problemy logistyczne, z jakimi borykają się międzynarodowe trasy, brytyjska i europejska część Shawn Mendes Wonder: The World Tour nie odbędzie się zgodnie z planem w marcu - maju 2022 r. i zostanie przesunięta na 2023. Nowe daty można znaleźć na WonderTheTour.com. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na nowe terminy koncertów”

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Shawn Mendes: Wonder, The World Tour"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kraków, koncerty Kraków na dziś, koncerty Kraków jutro, koncerty Kraków w tym tygodniu, koncerty Kraków na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Mitch & Mitch wydają nowy album "Amore assoluto per Ennio" [WIDEO]

Dwa lata po wydaniu epki "Frisco Moods" Mitch & Mitch powrócili z nowym albumem.

Nowa piosenka Sama Smitha
Z TikToka na szczyty list przebojów! Triumf Sama Smitha i Kim Petras [WIDEO]

Sam Smith powraca w wielkim stylu! Artysta opublikował niedawno teledysk do swojej nowej piosenki "Unholy" stworzonej wspólnie z Kim Petras. Czy utwór ma szansę stać się jesiennym hitem?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!