Koncert
Royal Republic

Royal Republic

  • 2019-12-01, , godzina 18:00
  • 79 zł
  • Klub Kwadrat, Kraków

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 28.

fot. Aneta Dworak

Opis

Zespół Royal Republic został założony w 2007r. przez Adama Grahna (główny wokal/gitara), Hannesa Irengarda (gitara), Jonasa Alména (gitara basowa) i Pera Andreassona (perkusja).

Od czasu wydania pierwszego albumu w 2010r. są świetnie odbierani przez fanów, krytyków i media. Grupa jest wysoko oceniana zarówno przez krytykę, jak i wiernych fanów. Zbierają świetne recenzje, nagrody oraz odnotowują wysokie miejsca na listach przebojów. Wydali 4 albumy, z czego ostatni w 2016r. zatytułowany Weekend Man. W 2014r. zespół wraz z wydaniem płyty Royal Republic and The Nosebreakers zwrócił się w stronę akustycznych brzmień, reinterpretując utwory z poprzednich albumów. Ostatni krążek stanowi powrót do energetycznych i dynamicznych dźwięków tak charakterystycznych dla Royal Republic.

Ponad 100tys fanów na Facebooku, single z prawie 6mln wyświetleń na You Tube mówią same za siebie - 8 lutego 2019r. w Stodole będzie się działo!

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Royal Republic"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kraków, koncerty Kraków na dziś, koncerty Kraków jutro, koncerty Kraków w tym tygodniu, koncerty Kraków na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Metallica
Metallica i San Francisco Symphony publikują zapis koncertów [WIDEO]

Metallica oraz San Francisco Symphony prezentują "S&M2" - zapis audio i wideo koncertów z 6 i 8 września 2019.

Kasia Kowalska
Kasia Kowalska prezentuje singiel "Domek z Kart" [WIDEO]

To drugi singiel z albumu "MTV Unplugged". Zobaczcie też klip!