Koncert

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 29.

Opis

Death To All na jednym koncercie w Polsce.

Death To All w składzie: Bobby Koelble, Gene Hoglan, Steve DiGiorgio oraz Max Phelps grają, by kultywować pamięć legendarnego Chucka Schuldinera - zmarłego w 2001 roku lidera grupy Death

Schuldiner jest do dzisiaj nazywany „ojcem death metalu”, a twórczość Death stanowi inspirację dla niemal każdego zespołu metalowego. Death To All wykonują na żywo utwory z całej dyskografii nieistniejącego już składu – tego nie możecie przegapić!

W 2022 roku mija równo 10 lat od powstania pomysłu uhonorowania geniuszu Chucka Schuldinera poprzez trasę koncertową, którą ochrzczono "Death To All". Zainteresowanie fanów przerosło najśmielsze oczekiwania pomysłodawców. Efektem jest istniejący do dziś koncertowy projekt Death To All, który ponownie zawita do Polski. 

We wspomnianej trasie wzięli udział muzycy, którym było dane współpracować z liderem Death, choć nie tylko oni. W różnych konfiguracjach z koncertami objechali kawał świata, wzbudzając ogromne zainteresowanie. Niektórych z muzyków z DTA, jak Seana Reinerta, nie ma już wśród nas. Są natomiast wirtuoz basu Steve DiGiorgio, fantastyczny Gene Hoglan na perkusji, gitarzysta Bobby Koelble (Gene i Bobby grali na kultowym "Symbolic") oraz ten, który ma zadanie najcięższe, czyli wchodzący co wieczór w buty Chucka wokalista i gitarzysta Max Phelps. Koncert Death To All to wyjątkowa okazja na przybliżenie genialnej muzyki Death młodszym generacjom fanów metalu, a dla starszych cudowna podróż sentymentalna.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Death to All "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kraków, koncerty Kraków na dziś, koncerty Kraków jutro, koncerty Kraków w tym tygodniu, koncerty Kraków na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!