Koncert
Black Pilgrimage Tour 2023: Batushka + Redemptor + Aeternam

Black Pilgrimage Tour 2023: Batushka + Redemptor + Aeternam

  • 2023-10-05
  • 🎟 Stojące: 110 zł - przedsprzedaż 130 zł - w dniu koncertu 🎟 Balkon: 140 zł - przedsprzedaż 160 zł - w dniu koncertu
  • Klub Studio, Kraków

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 72.

fot. Katarzyna Skobiej

Wystąpili

Opis

BATUSHKA i ARKONA ogłaszają europjeską co-headlinerską trasę nazwaną "BLACK PILGRIMAGE TOUR 2023"! Po niezwykłym sukcesie, jakim okazała się pierwsza część trasy, która odbyła się wczesną wiosną 2023 roku, BATUSHKA i ARKONA łączą siły i wyruszają we wspólną trasę po Europie "BLACK PILGRIMAGE TOUR 2023". Już 5 października zawitają również do Polski, do krakowskiego Klubu Studio. Tego wydarzenia nie możesz przegapić! Bilety już w sprzedaży.

BATUSHKA to polski black metalowy fenomen. Ich występy na żywo nie pozostawiają nikogo obojętnym, albowiem nie są to zwykłe koncerty - to prawdziwe black metalowe liturgie. Dopiero co powrócili z trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Japonii, a już są gotowi dać swoim europejskim wyznawcom prawdziwą czarną mszę. BATUSHKA jest silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej!

Po długich pięciu latach oczekiwania, ARKONA, czołowy przedstawiciel pagan metalu na świecie, powraca, z wyczekiwanym przez wszystkich, dziewiątym studyjnym albumem "Kob" wydanym przez Napalm Records. Jego premiera zaplanowana jest na 16 czerwca 2023 roku. Po raz kolejny, zespół lirycznie eksploruje dalekie, głębokie i mroczne sfery filozofii wokalisty Mashy Scream oraz związane z tym poglądy na przyszłość ludzkości. Wszystkiemu towarzyszy muzyka, stale oparta na pogańskich tradycjach.

Z ośmioma wydanymi do tej pory albumami, oraz setkami milionów odtworzeń i streamów, 8 premierowych utworów na "Kob" otworzy nowy rozdział w karierze zespołu.

Na trasie pojawi się również kanadyjski AETERNAM, prezentujący orientalną odmianę symfonicznego death metalu, promując swój doskonały najnowszy krążęk zatytułowany "Hier of the Rising Sun".

ip

Więcej

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
Mery Spolsky zapowiada wydanie albumu "EROTIK ERA"! [WIDEO]
Mery Spolsky "EROTIK ERA" - recenzja płyty

Jak prezentuje się najnowszy krążek artystki?

LemON "Piątka" - recenzja płyty

Przeczytaj recenzje najnowszego albumu LemON.