Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Córki King Konga - próba prasowa

Kiedy2018-11-15
GdzieTeatr Odwrócony
Sławkowska 14
Kraków
Córki King Konga - próba prasowa

CÓRKI KING KONGA Theresii Walser to brutalna opowieść o samotności ujęta w zmiękczający filtr pamięci. Córki King Konga to spektakl laboratorium, w którym konfrontujemy się ze starością. Przyglądamy się sobie nawzajem bez scenicznego makijażu. Okazja jest wyjątkowa, bo… na urodziny Pani Tormann do domu starców w Duisburgu nad Renem… zaproszeni zostali aktorzy seniorzy. Spadkobiercy twórczości Jarockiego i Kantora zdecydowali się jeszcze raz wejść na scenę.

Córki King Konga prezentowane na scenie Teatru Odwróconego to ukłon w stronę wielkich mistrzów, to wspomnienie artystycznego Krakowa, to ciekawość dawnych technik aktorskich, głód anegdot zakulisowych – Córki King Konga to Projekt Pamięć. Testujemy, wystawiamy starość na próbę, przyglądamy się pamięci, wzmacniamy więzi, patrzymy w oczy śmierci i gonimy za miłością.


Fot: Justyna Kamińska



Zdjecie nr 1457567
Zdjecie nr 1457568
Zdjecie nr 1457569
Zdjecie nr 1457570
Zdjecie nr 1457571
Zdjecie nr 1457572
Zdjecie nr 1457573
Zdjecie nr 1457574
Zdjecie nr 1457575
Zdjecie nr 1457576
Zdjecie nr 1457577
Zdjecie nr 1457578
Zdjecie nr 1457579
Zdjecie nr 1457580
Zdjecie nr 1457581
Zdjecie nr 1457582
Zdjecie nr 1457583
Zdjecie nr 1457584
Zdjecie nr 1457585
Zdjecie nr 1457586
Zdjecie nr 1457587
Zdjecie nr 1457588
Zdjecie nr 1457589
Zdjecie nr 1457590
Zdjecie nr 1457591
Zdjecie nr 1457592
Zdjecie nr 1457593
Zdjecie nr 1457594
Zdjecie nr 1457595
Zdjecie nr 1457596
Zdjecie nr 1457597

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama