Fitness - Kobieta

Zbliża się lato. Zadbaj o siebie!

2018-05-07 00:26:23 | Kraków

Artykuł partnera

Zapraszamy do Studia Active Woman, które mieści się w samym sercu krakowskiego Podgórza. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym zadbamy o: Twoje zdrowie, sylwetkę, urodę , gdzie Twój umysł odnajdzie spokój, a dusza ukojenie.

Active Woman Gabinet

Studio  istnieje  już od 20 lat. Nasze długoletnie doświadczenie, profesjonalizm, pasja i miłość do człowieka przyczyniły się do tego, że na stałe wpisaliśmy się w świadomość mieszkańców miasta, jako idealne miejsce w którym znależć można chwile relaksu i odprężenia, oraz oddalić się od świata chaosu i goniącego czasu. Active Woman to  kameralne Studio z wielką duszą!

Klub nasz został założony przez Dr Grażynę Kołomyjską, jedną z czołowych specjalistów z zakresu kinezygerontoproflilaktyki i   prowadzony jest wspólnie z córką, mgr Paulina Kołomyjską. Rodzinna kamienica, w której działa Studio, wspaniała atmosfera, tradycja, umiejdepiętności, wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, gwarantują profesjonalne, najwyższej jakości,  indywidualne podeście do każdej osoby i gwarantują wysoką jakość usług.

 Dr Grażyna Kołomyjska jest autorka wielu naukowych publikacji. Laureatką  nagród, wyróżnień i uznania. Prezenterka programu telewizyjnego „Pora na seniora”.

Opracowany przez nią program gimnastyki dla seniora, nordic walking dla osób dojrzałych, stworzenie klubu kobiet 55 plus, organizowanie spotkań, warsztatów, wyjazdów,  zostało wielokrotne  nagrodzone przez Prezydenta Miasta Krakowa jako „Miejsce Przyjazne Seniorom".

Pani Dr Grażyna Kołomyjska była pracownikiem naukowym Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Aktualnie prowadzi szkolenia, warsztaty, wykłady, seminaria dla Instruktorów Rekreacji Ruchowej. 

W klubie Active Woman stawiamy przede wszystkim na zdrowie człowieka. Zajęcia prowadzone przez naszych instruktorów to zajęcia o profilu  prozdrowotnym. Każda godzina zajęć jest dokładnie opracowana i przygotowana. Małe grupy na sali (do 10 osób) ułatwiają dokładną obserwację i kontrolę ruchów , poprawę  techniki, dbanie o ich bezpieczeństwo uczestników zajęć fitness.

Nasi instruktorzy są wykształceni, wyszkoleni i posiadają państwowe uprawnienia do prowadzenia zajęć fitness. Stałe pogłębianie wiedzy, uczestnictwa w warsztatach i konwencjach sprawia, ze jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami i technikami.

Nasza kadra, tak jak nasze klientki, to osoby propagujące koncepcje holistycznego rozwoju człowieka.

Koncepcja holistycznego spojrzenia polega na tym,że postrzegamy Istotę ludzką jako niepodzielną całości, która składa się  z pierwiastka fizycznego, umysłowego i duchowego a pomiędzy tymi sferami, istnieje ścisła zależność.

Nasze samopoczucie ma ogromy wpływ na ogólny stan organizmu, czyli zdrowie.

Zdrowie to coś więcej niż życie bez chorób. Jest to wynik skoordynowanego rozwoju wszystkich składowych części człowieka. Umysł, emocje i pierwiastek duchowy odpowiedzialne są nie tylko za zdrowie bądź jego utratę, lecz także za sytuacje, jakie mają w nim miejsce w naszym życiu. Wpływają one bezpośrednio, na jakość naszego życia. Dobrze jest żyć w zgodzie ze sobą i widzieć siebie, jako niepodzielną całość. Pracując nad sobą możemy w znacznym stopniu wpływać na stan zdrowia, nadając mu właściwy kierunek i sens. Holistyczna koncepcja człowieka okazuje się być najbardziej skutecznym sposobem uzyskania pełnego satysfakcji długiego i zdrowego życia.

Dlatego w  ofercie Studia znaleźć można dużo odmian zajęć Pilatesu, Jogi, Tai Chi, zajęć które wymagają pracy nad ciałem i nad sobą, zajęcia dla kobiet w ciąży,  również i takie, które poprawiają wygląd naszej sylwetki oraz zajęcia ogólnousprawniające. Można skorzystać także z Treningów Personalnych i indywidualnie dobrać plan ćwiczeń do swoich potrzeb.

W strefie urody oferujemy Państwu zabiegi pielęgnacyjne, terapeutyczne i rehabilitacyjne.

Począwszy od masaży, rytuałów relaksacyjnych do profesjonalnych rehabilitacji kręgosłupa, a także terapii czaszkowo-krzyżowej.

Za pomocą najnowocześniejszego sprzętu LightSheerDuet wykonujemy bezpieczną i skuteczna depilacje laserową.

Dodatkowo wykonujemy depilację woskiem.

Posiadamy trzy przestronne gabinety kosmetyczne, sale do masażu, sale do relaksacji, sale do treningów personalnych.

W Studiu mamy także saune IRed, urzadzenia do masażu Roletic, oraz łóżko rehabilitacyjne HHP. 

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do Naszej społeczności.

Zespół Active Woman


Więcej informacji o depilacja laserowa Kraków

Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
maty do jogi
Mata do jogi - jak wybrać dobrze?

Czym różnią się maty do jogi, jaka powinna być jej grubość i jak dobrać ją do rodzaju jogi, którą uprawiamy?

Zobacz jakie są wady i zalety cheat day.
Cheat day na diecie. Czy warto go stosować?

Zobacz, jakie są wady i zalety cheat day!

Active Woman Recepcja
Zbliża się lato. Zadbaj o siebie! Kraków

Zapraszamy do Studia Active Woman, które mieści się w samym sercu krakowskiego Podgórza.

Polecamy
Snowboardowy szał
Snowboardowy szał

Zima jeszcze nam się nie objawiła, jednak za oknami coraz niższe tempratury i lada chwila spadnie pierwszy śnieg. A jak o śniegu mowa, to od razu o szaleństwie na stoku

Indoor cycling – boskie ciało w ekspresowym tempie
Indoor cycling – boskie ciało w ekspresowym tempie

Jeśli podczas tradycyjnego fitnessu plączą Ci się nogi, a od joggingu bolą stawy, mamy idealną propozycję: trening indoor cycling.

Ostatnio dodane
maty do jogi
Mata do jogi - jak wybrać dobrze?

Czym różnią się maty do jogi, jaka powinna być jej grubość i jak dobrać ją do rodzaju jogi, którą uprawiamy?

Zobacz jakie są wady i zalety cheat day.
Cheat day na diecie. Czy warto go stosować?

Zobacz, jakie są wady i zalety cheat day!

GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.