Opis
Piątego dnia 48. Krakowskiego Festiwalu Filmowego zobaczyć będzie można:
10.00 Konkurs Polski (5), 148’
„Oskarżenie”, Reż. Grzegorz Braun, Polska 2007, 28’
„Studnia”, Reż. Andrzej Gosieniecki, Polska 2008, 9’
„Biblioteka”, Reż. Grzegorz Jaroszuk, Polska 2007, 14’
“Trening”, Reż. Julia Kolberger, Polska 2008, 11’
„Kierunek: Islandia”, Reż. Kalina Alabrudzińska, Polska 2008, 30’
„Dziennik Pokładowy”, Reż. Ewa Borzęcka, Polska 2007, 55’
13.00 Konkurs Międzynarodowy (6), 130’
„Second Sight”, Reż. Alison Mcalpine, Wielka Brytania 2007, 52’
„A Sunny Day”, Reż. Gil Alkabetz, Niemcy 2007, 6’
„Son”, Reż. Daniel Mulloy, Wielka Brytania 2007, 17’
„Pecatum Parvum”, Reż. Asya Lukin, Wielka Brytania 2007, 9’
“Maria”, Reż. Victor Asliuk, Białoruś/Belarus 2007, 17’
“On The Line”, Reż. Reto Caffi, Niemcy 2007, 30’
16.00 Konkurs Polski (6), 136’
„Kocham Polskę”, Reż. Maria Zmarz-Koczanowicz, Joanna Sławińska, Polska 2008, 55’
„Myjnia”, Reż. Jan P. Matuszyński, Polska 2007, 20’
„PRL De Luxe”, Reż. Edyta Wróblewska, Polska 2007, 15’
„Zabierz Mnie Stąd”, Reż. Igor Mołodecki, Polska 2008, 46’
19.00 Konkurs Międzynarodowy (7), Konkurs Polski (7), 106’
„Obcy VI”, Reż. Borys Lankosz, Polska 2008, 30’
„Wszystko Płynie”, Reż. Edyta Turczanik, Polska 2007, 8’
„Aria Diva”, Reż. Agnieszka Smoczyńska, Polska 2007, 30’
„Refreny”, Reż. Wiola Sowa, Polska 2007, 13’
„Do Bólu”, Reż. Marcin Koszałka, Polska 2007, 25’
21.00 Konkurs Pełnometrażowych Dokumentów (9)
A Father’s Music”, Reż. Igor Heitzmann, Niemcy 2007, 105’
23.00 Dźwięki Muzyki
“Heima”, Reż. Dean Deblois, Islandia 2007, 97’
10.00 Konkurs Polski (5), 148’
„Oskarżenie”, Reż. Grzegorz Braun, Polska 2007, 28’
„Studnia”, Reż. Andrzej Gosieniecki, Polska 2008, 9’
„Biblioteka”, Reż. Grzegorz Jaroszuk, Polska 2007, 14’
“Trening”, Reż. Julia Kolberger, Polska 2008, 11’
„Kierunek: Islandia”, Reż. Kalina Alabrudzińska, Polska 2008, 30’
„Dziennik Pokładowy”, Reż. Ewa Borzęcka, Polska 2007, 55’
13.00 Konkurs Międzynarodowy (6), 130’
„Second Sight”, Reż. Alison Mcalpine, Wielka Brytania 2007, 52’
„A Sunny Day”, Reż. Gil Alkabetz, Niemcy 2007, 6’
„Son”, Reż. Daniel Mulloy, Wielka Brytania 2007, 17’
„Pecatum Parvum”, Reż. Asya Lukin, Wielka Brytania 2007, 9’
“Maria”, Reż. Victor Asliuk, Białoruś/Belarus 2007, 17’
“On The Line”, Reż. Reto Caffi, Niemcy 2007, 30’
16.00 Konkurs Polski (6), 136’
„Kocham Polskę”, Reż. Maria Zmarz-Koczanowicz, Joanna Sławińska, Polska 2008, 55’
„Myjnia”, Reż. Jan P. Matuszyński, Polska 2007, 20’
„PRL De Luxe”, Reż. Edyta Wróblewska, Polska 2007, 15’
„Zabierz Mnie Stąd”, Reż. Igor Mołodecki, Polska 2008, 46’
19.00 Konkurs Międzynarodowy (7), Konkurs Polski (7), 106’
„Obcy VI”, Reż. Borys Lankosz, Polska 2008, 30’
„Wszystko Płynie”, Reż. Edyta Turczanik, Polska 2007, 8’
„Aria Diva”, Reż. Agnieszka Smoczyńska, Polska 2007, 30’
„Refreny”, Reż. Wiola Sowa, Polska 2007, 13’
„Do Bólu”, Reż. Marcin Koszałka, Polska 2007, 25’
21.00 Konkurs Pełnometrażowych Dokumentów (9)
A Father’s Music”, Reż. Igor Heitzmann, Niemcy 2007, 105’
23.00 Dźwięki Muzyki
“Heima”, Reż. Dean Deblois, Islandia 2007, 97’