Opis
Drugiego dnia 48. Krakowskiego Festiwalu Filmowego zobaczyć będzie można:
10.00 Konkurs Międzynarodowy (2), 114’
"Breadmakers", Reż. Yasmin Fedda, Szkocja, Wielka Brytania 2007, 11’
"My Mother", Reż. Elaine Wickham, Wielka Brytania 2007, 10’
"The Houses Of Hristina", Reż. Suzanne Raes, Holandia 2007, 50’
"Solomon's Secret", Reż. David Charhon, Francja 2007, 20’
" How To Save A Fish From Drowing", Reż. Kelly Neal, Wielka Brytania 2007, 12’
"Candid", Reż. José Pedro Cavalheiro, Portugalia 2007, 11’
13.00 Konkurs Polski (1), 138’
"Niezależni", Reż. Jacek Talczewski, Polska 2007, 51’
"Upadek", Reż. Michał Rogalski, Polska 2007, 24’
"Wiek Kamienia", Reż. Marta Skrocka, Polska 2007, 8’
"Henio, Idzuemy Na Widzew", Reż. Michał Jóźwiak, Polska 2007, 26’
"Rekord Errola", Reż. Borys Lankosz, Polska 2008, 28’
16.00 Konkurs Polski (2), 139’
"Niepokorny", Reż. Wojciech Szumowski, Polska 2007, 45’
"Sekwens", Reż. Robert Sowa, Polska 2007, 8’
"Świat Według Błazna", Reż. Grzegorz Linkowski, Polska 2008, 27’
"Gugara", Reż. Jacek Nagłowski, Andrzej Dybczak, Polska 2008, 59’
19.00 Konkurs Pełnometrażowych Dokumentów (3)
"Złota Rybka", Reż. Tomasz Wolski, Polska 2008, 70’
21.00 Konkurs Pełnometrażowych Dokumentów (4)
"I Am Von Hofler(Variations On Werther)", Reż. Péter Forgács, Węgry 2008, 160’
10.00 Konkurs Międzynarodowy (2), 114’
"Breadmakers", Reż. Yasmin Fedda, Szkocja, Wielka Brytania 2007, 11’
"My Mother", Reż. Elaine Wickham, Wielka Brytania 2007, 10’
"The Houses Of Hristina", Reż. Suzanne Raes, Holandia 2007, 50’
"Solomon's Secret", Reż. David Charhon, Francja 2007, 20’
" How To Save A Fish From Drowing", Reż. Kelly Neal, Wielka Brytania 2007, 12’
"Candid", Reż. José Pedro Cavalheiro, Portugalia 2007, 11’
13.00 Konkurs Polski (1), 138’
"Niezależni", Reż. Jacek Talczewski, Polska 2007, 51’
"Upadek", Reż. Michał Rogalski, Polska 2007, 24’
"Wiek Kamienia", Reż. Marta Skrocka, Polska 2007, 8’
"Henio, Idzuemy Na Widzew", Reż. Michał Jóźwiak, Polska 2007, 26’
"Rekord Errola", Reż. Borys Lankosz, Polska 2008, 28’
16.00 Konkurs Polski (2), 139’
"Niepokorny", Reż. Wojciech Szumowski, Polska 2007, 45’
"Sekwens", Reż. Robert Sowa, Polska 2007, 8’
"Świat Według Błazna", Reż. Grzegorz Linkowski, Polska 2008, 27’
"Gugara", Reż. Jacek Nagłowski, Andrzej Dybczak, Polska 2008, 59’
19.00 Konkurs Pełnometrażowych Dokumentów (3)
"Złota Rybka", Reż. Tomasz Wolski, Polska 2008, 70’
21.00 Konkurs Pełnometrażowych Dokumentów (4)
"I Am Von Hofler(Variations On Werther)", Reż. Péter Forgács, Węgry 2008, 160’