Juwenalia
Juwenalia UEK 2022

Juwenalia UEK 2022

  • 2022-05-13
  • Kraków

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 25.

fot. Katarzyna Skobiej

Opis

Juwenalia UEK 2022 wracają po trwającej prawie 3-letniej przerwie! Największe studenckie święto Uniwersytetu Ekonomicznego powraca w nowej odsłonie. Już w maju będziecie mogli wziąć udział w 8 różnych koncertach, wydarzeniach sportowych i tematycznych.

W kalendarium Juwenaliów UEK znajdą się między innymi Xtremalia UEK, w tym X-tremalny przejazd rolkarski, Wybory Najmilszej Studentki i Super Studenta, Przegląd Kapel Rockowych, Zmagania UEK na których będzie możliwość wypróbowania sił na symulatorze surfingu, UEK Gaming Stage z wieloma turniejami, a także strefą gier retro, Noc Kinowa, Fashion Night i oczywiście - Koncert Główny Juwenaliów UEK!

Koncert Główny odbywający się 13 maja na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie to impreza studencka na około 9 tysięcy uczestników. W tym roku wystąpią między innymi dwaj polscy raperzy: Tede oraz Guzior, polska artystka alternatywnej sceny pop, znana z charakterystycznego głosu, oryginalnych stylizacji i spektakularnych teledysków Brodka, a także niemiecki DJ muzyki electro house Tujamo.

Ale to nie wszystko! Zwieńczeniem Koncertu Głównego będzie koncert znanego francuskiego duetu DJ-skiego, w skład którego wchodzą Dorian Lo i César de Rummel. Ich złoty utwór „Be Mine” znalazł się na liście Billboard Dance / Mix Show Airplay na 35. miejscu. Mają na swoim koncie już 16 platynowych i 15 złotych płyt. Po wydaniu takich piosenek jak „Around the Fire” i „You Don't Know Me” uzyskali wsparcie takich artystów jak Robin Schulz i Tiesto. Są również znani z remiksowania piosenek Boba Sinclara, Hyphen Hyphen i James Bay.

ip

Polecamy
Ostatnio dodane
Bachanalia 2022 - juwenalia w Zielonej Górze

Sprawdź, kto wystąpi podczas tegorocznej imprezy.

Poznaliśmy line-up Juwenaliów Krako(w)skich 2022 Kraków

Po trzech latach przerwy, największe święto studentów powraca.

Popularne
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!

Wiemy kto wygrał konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku, lecz wszytskim wam należą się wielkie podziękowania!

Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!
Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!

„Największym problemem amatorów jest to, że nie mają oni żadnego powodu, by zrobić zdjęcie” – powiedział fotografik Terence Donovan. Portal dlaStudenta.pl drugi rok z rzędu chce wszelakim amatorom dać do ręki taki powód!

Juwenalia 2011! U nas juz od dziś
Juwenalia 2011! U nas juz od dziś

Już w maju czeka na Was mnóstwo zabawy! Będziemy imprezować na koncertach, balangach, klubowych, domowych i pod gołą chmurką! Wszystko oczywiście za sprawą Juwenaliów.