logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Kraków

Jesteś tutaj:
 
Logo

Active Woman Studio Promocji Zdrowia i Urody
O firmie

Zapraszamy do Studia Active Woman, które mieści się w samym sercu krakowskiego Podgórza. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym zadbamy o: Twoje zdrowie, sylwetkę, urodę , gdzie Twój umysł odnajdzie spokój, a dusza ukojenie.

Studio  istnieje  już od 20 lat. Nasze długoletnie doświadczenie, profesjonalizm, pasja i miłość do człowieka przyczyniły się do tego, że na stałe wpisaliśmy się w świadomość mieszkańców miasta, jako idealne miejsce w którym znależć można chwile relaksu i odprężenia, oraz oddalić się od świata chaosu i goniącego czasu. Active Woman to  kameralne Studio z wielką duszą!

Klub nasz został założony przez Dr Grażynę Kołomyjską, jedną z czołowych specjalistów z zakresu kinezygerontoproflilaktyki i   prowadzony jest wspólnie z córką, mgr Paulina Kołomyjską. Rodzinna kamienica, w której działa Studio, wspaniała atmosfera, tradycja, umiejętności, wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, gwarantują profesjonalne, najwyższej jakości,  indywidualne podeście do każdej osoby i gwarantują wysoką jakość usług.

 Dr Grażyna Kołomyjska jest autorka wielu naukowych publikacji. Laureatką  nagród, wyróżnień i uznania. Prezenterka programu telewizyjnego „Pora na seniora”.

Opracowany przez nią program gimnastyki dla seniora, nordic walking dla osób dojrzałych, stworzenie klubu kobiet 55 plus, organizowanie spotkań, warsztatów, wyjazdów,  zostało wielokrotne  nagrodzone przez Prezydenta Miasta Krakowa jako „Miejsce Przyjazne Seniorom".

Pani Dr Grażyna Kołomyjska była pracownikiem naukowym Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Aktualnie prowadzi szkolenia, warsztaty, wykłady, seminaria dla Instruktorów Rekreacji Ruchowej. 

W klubie Active Woman stawiamy przede wszystkim na zdrowie człowieka. Zajęcia prowadzone przez naszych instruktorów to zajęcia o profilu  prozdrowotnym. Każda godzina zajęć jest dokładnie opracowana i przygotowana. Małe grupy na sali (do 10 osób) ułatwiają dokładną obserwację i kontrolę ruchów , poprawę  techniki, dbanie o ich bezpieczeństwo uczestników zajęć fitness.

Nasi instruktorzy są wykształceni, wyszkoleni i posiadają państwowe uprawnienia do prowadzenia zajęć fitness. Stałe pogłębianie wiedzy, uczestnictwa w warsztatach i konwencjach sprawia, ze jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami i technikami.

Nasza kadra, tak jak nasze klientki, to osoby propagujące koncepcje holistycznego rozwoju człowieka.

Koncepcja holistycznego spojrzenia polega na tym,że postrzegamy Istotę ludzką jako niepodzielną całości, która składa się  z pierwiastka fizycznego, umysłowego i duchowego a pomiędzy tymi sferami, istnieje ścisła zależność.

Nasze samopoczucie ma ogromy wpływ na ogólny stan organizmu, czyli zdrowie.

Zdrowie to coś więcej niż życie bez chorób. Jest to wynik skoordynowanego rozwoju wszystkich składowych części człowieka. Umysł, emocje i pierwiastek duchowy odpowiedzialne są nie tylko za zdrowie bądź jego utratę, lecz także za sytuacje, jakie mają w nim miejsce w naszym życiu. Wpływają one bezpośrednio, na jakość naszego życia. Dobrze jest żyć w zgodzie ze sobą i widzieć siebie, jako niepodzielną całość. Pracując nad sobą możemy w znacznym stopniu wpływać na stan zdrowia, nadając mu właściwy kierunek i sens. Holistyczna koncepcja człowieka okazuje się być najbardziej skutecznym sposobem uzyskania pełnego satysfakcji długiego i zdrowego życia.

Dlatego w  ofercie Studia znaleźć można dużo odmian zajęć Pilatesu, Jogi, Tai Chi, zajęć które wymagają pracy nad ciałem i nad sobą, zajęcia dla kobiet w ciąży,  również i takie, które poprawiają wygląd naszej sylwetki oraz zajęcia ogólnousprawniające. Można skorzystać także z Treningów Personalnych i indywidualnie dobrać plan ćwiczeń do swoich potrzeb.

 

W strefie urody oferujemy Państwu zabiegi pielęgnacyjne, terapeutyczne i rehabilitacyjne.

Począwszy od masaży, rytuałów relaksacyjnych do profesjonalnych rehabilitacji kręgosłupa, a także terapii czaszkowo-krzyżowej.

Za pomocą najnowocześniejszego sprzętu LightSheerDuet wykonujemy bezpieczną i skuteczna depilacje laserową.

Posiadamy trzy przestronne gabinety kosmetyczne, sale do masażu, sale do relaksacji, sale do treningów personalnych.

W Studiu mamy także saune IRed, urzadzenia do masażu Roletic, oraz łóżko rehabilitacyjne HHP. 

 

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do Naszej społeczności.

Zespół Active Woman

Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama