W Gloker matura nie jest wymagana!

Co zrobić jak nie zdałem matury?

2021-07-12 09:39:53 | Kraków

Czy wiesz, że Robert Kubica, Kamil Bednarek, Kayah czy Andrzej Wajda osiągnęli sukces bez egzaminu dojrzałości? W tym roku matury nie zdało 25,5 % abiturientów. Jeśli musisz poprawić więcej niż jeden egzamin, będziesz mógł zdawać w maju. Albo wykorzystaj szansę, którą dał Ci los, zaplanuj swoją edukację już teraz, nie czekając na wyniki egzaminu poprawkowego. Marzy Ci się praca w opiece medycznej? A może myślisz o karierze w branży IT? Matura nie jest wymagana! Podpowiemy Ci, jak zdobyć wymarzony zawód już w rok!

Co zrobić jak niezdałem matury? Przyjdź do Szkoły Policealnej Gloker!Co zamiast studiów? Szkoła policealna!

Wielu absolwentów szkół średnich zdobywa cenne doświadczenie zawodowe zaraz po ukończeniu szkoły. Studia, które nie odzwierciedlają naszych zainteresowań to zmarnowane pięć lat. Obecnie dla absolwentów liceum oraz technikum na rynku polskim jest bardzo szeroka oferta edukacyjna. Możesz rozpocząć naukę w szkole policealnej i zdobyć wymarzony zawód w rok lub dwa lata. Szkoła policealna to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje i wyróżnić się na rynku pracy.  To gwarancja zdobycia praktycznej wiedzy i pożądanych umiejętności. Wybór szkoły to istotna decyzja, ponieważ od niej zależy Twoja przyszłość. Czym kierować się podczas wyboru szkoły policealnej?

Jaką szkołę policealną wybrać?

Warto postawić na szkołę z doświadczeniem, która reaguje na realne zapotrzebowanie na rynku pracy. W krakowskiej szkole policealnej Gloker odpowiadamy nie tylko na oczekiwania pracodawców, ale również na najnowsze wymagania branżowe. Kierunki zostały dostosowane do potrzeb branży, a w programie uwzględniono tendencje rynkowe. Dobra szkoła policealna to również taka, która funkcjonuje już długo, ma potencjał i stawia na rozwój. Ukończenie szkoły i uzyskanie dyplomu nie pomoże Ci w znalezieniu pracy. Liczy się doświadczenie praktyczne, dlatego zwróć uwagę na szkołę, która uwzględnia w programie praktyki zawodowe.

Warto także sprawdzić, czy szkoła posiada zaplecze dydaktyczne. W krakowskiej szkole policealnej Gloker Słuchacze szlifują umiejętności pod okiem fachowej kadry w profesjonalnych pracowniach, to ważne. Podejmując decyzję o wyborze szkoły, weź również pod uwagę swoje zainteresowania i predyspozycje. Oferta szkół policealnych jest na tyle bogata, że każdy znajdzie najlepszy kierunek dla siebie. Szkoła Gloker oferuje kierunki z kilku branż: medycznej, artystycznej, kosmetycznej i fryzjerskiej, informatycznej i technicznej, gastronomicznej,  ekonomicznej.

Na jaki kierunek warto iść do szkoły policealnej 2021?

Tak jak wspominaliśmy, w wyborze kierunku kieruj się swoimi zainteresowaniami, ale jednocześnie wybierz zawód, który zapewni Ci dobrą przyszłość. Zgodnie z prognozami Polskiej Agencji Przedsiębiorczości najbardziej poszukiwani będą pracownicy na rynku informatycznym i grafiki komputerowej. Jeśli interesują Cię nowinki technologiczne, aplikacje internetowe, programy graficzne, w szkole policealnej znajdziesz wymarzony zawód dla siebie. Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne zarobki czekają na absolwentów techników informatyków oraz techników grafików.

Kolejna specjalizacja, którą warto się zainteresować wcześniej, to branża medyczna. Bez matury możesz ukończyć taki zawód jak: opiekun medyczny, asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, technik masażysta czy opiekunka środowiskowa. Nauka na tych kierunkach jest bezpłatna. Niezależnie od panujących trendów rośnie również zapotrzebowanie na pracowników branży beauty: kosmetyczki, fryzjerów, wizażystów. Jak widzisz, masz bardzo dużo możliwości na rozwój i zdobycie dobrego zawodu. Wszystko zależy od Twoich predyspozycji.  Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas. Zaplanujemy z Tobą ścieżkę kariery!

Zapoznaj się ze szczegółami oferty: https://www.gloker.edu.pl/rekrutacja.

Jak zapisać do krakowskiej szkoły policealnej Gloker?

Aby rozpocząć naukę we wrześniu, warto zapisać się już teraz. Liczba miejsc jest ograniczona. Rekrutacja trwa do końca sierpnia. Zobacz, jakie dokumenty potrzebne są do zapisu, które musisz dostarczyć do naszego sekretariatu przy ulicy Basztowej 4 w Krakowie.  Nauka na większości naszych kierunków jest całkowicie bezpłatna. Na płatnych kierunkach możesz otrzymać dofinansowanie.  Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a na pewno na nie odpowiemy.

ip

fot. Materiały Partnera

Słowa kluczowe: Co jak nie zdałem matury, szkoła policealna Gloker

Wiadomości z uczelni

Dzień otwartych drzwi na Politechnice Częstochowskiej

Zobacz zwiastun Dnia Otwartego na Politechnice Częstochowskiej, który odbędzie się 29 kwietnia 2019 r.

Dni Otwarte w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku

Zobacz, jakie niespodzianki czekają na siebie podczas Dni Otwartych.

Powtórka przed maturą z chemii - bezpłatny webinar Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

Temat zajęć: "Roztwory i reakcje zachodzące w roztworach wodnych".

Krakowskie Szkoły Artystyczne zapraszają na Dzień Otwarty ONLINE [marzec 2021] Kraków

Czekają na was bezpłatne webinary i multimedialne prezentacje kierunków!

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Jak się uczyć, by wykorzystać potencjał swojego mózgu?

Jak działa ludzka pamięć i co robić, aby lepiej zapamiętywać?

Ekspert Tutlo tłumaczy: rozumienie ze słuchu, czyli słynne "słuchanie" na maturze podstawowej

W 2023 roku wchodzą niemałe zmiany w maturach z języków obcych.

MATURA 2023 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
Możesz pracować z dziećmi. Nie potrzebujesz do tego wyższego wykształcenia! - szkoła policealna teb, alternatywa dla studiów

Istnieją zawody, które umożliwiają zatrudnienie w branży, jednocześnie nie wymagając tytułu magistra.