Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Izabela, mimo trzydziestki na karku ciągle jest sama. Całym jej życiem są książki, nie ma znajomych, nie ma facebooka, nie ma chłopaka, nigdy nie zrobiła sobie selfie… Mamusia, Brygida,od lat umawia ją na randki, jednak wszystkie dotychczasowe skończyły się rozczarowaniem…

Pawełek jest słodki jak batonik, przystojny, ma dobry zawód (jest informatykiem), po prostu, niczego mu nie brakuje – tak myśli o nim ojciec. Prawda jest taka, że Pawełek jest aspołeczny. Całe dnie spędza w Internecie, pracuje jako freelancer, nie ma znajomych oprócz tych z pracy, czyli z Internetu. Nie lubi wychodzić z domu, nie lubi rozmawiać z ludźmi, woli wszystko załatwiać przez komputer. Ojciec Pawełka, Gerard, odkąd żona odeszła od niego wraz z jego szefem - nienawidzi  kobiet. Tym niemniej dla Pawełka szuka idealnej wybranki… podobnie jak Brygida idealnego męża dla swej córki Izabeli.

Szybko rozwija się komedia randkowych pomyłek, na spotkania przychodzą nie te osoby, które się umówiły…  Co z tego wyniknie? Czy aspołeczny informatyk i zatopiona w książkach samotnica przypadną sobie do gustu? Będzie z tego wielka miłość?

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na SELFIE.com.pl.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl SELFIE.com.pl (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu SELFIE.com.pl (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu SELFIE.com.pl (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem SELFIE.com.pl (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu SELFIE.com.pl (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków).
Ostatnio czytane
Warsztaty tańca na Era Nowe Horyzonty
Warsztaty tańca na Era Nowe Horyzonty

Zajęcia warsztatowe z zakresu poszukiwania autentyczności ruchu na gruncie tańca - teatru tańca (Wrocław, 19.07-22.07. 2007).

Mayday 2, czyli wyśmienitej zabawy ciąg dalszy
Mayday 2, czyli wyśmienitej zabawy ciąg dalszy Kraków

4. czerwca mijają trzy lata od daty krakowskiej premiery "Mayday 2". Ta słynna farsa, spisana piórem Raya Cooney'a i wystawiana przez Teatr Bagatela, wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Zapowiedzi teatralne
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!