Wiadomości - Artykuły

Rekrutacja do AIESEC
Rekrutacja do AIESEC

Międzynarodowa organizacja studencka AIESEC po raz drugi w tym roku akademickim organizuje nabór do swoich struktur, a także do Programu Praktyk Zagranicznych.

Zagłosuj na "Nieprzeciętnych"!
Zagłosuj na "Nieprzeciętnych"!

Do 22 lutego można zgłaszać kandydatów do udziału w plebiscycie Polskiego Radia BIS „Nieprzeciętni".

reklama W Heyah nie ma czasu na spanie
W Heyah nie ma czasu na spanie

W nocy rozmawiasz, a w dzień SMSujesz do woli ze wszystkimi w Heyah za 5,90 zł tygodniowo.

Uwaga na fałszywki!
Uwaga na fałszywki! Kraków

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie w zeszłym roku odnotowała aż 4,5 tysiąca fałszerstw. - Wstyd się przyznać, ale czasami nie zauważysz, kiedy ktoś płaci ci stosem dziesięciozłotówek, a potem jedna z nich okazuje się fałszywa - mówi Magda, która sprzedaje ciastka w Galerii.

Nie daj się zatruwać
Nie daj się zatruwać Kraków

Już dziesięć miesięcy istnieje program „Lokal Bez Papierosa.pl”, co z tego wynika? 150 lokali w Polsce, a w tym 70 w Krakowie przyłączyło się do kampanii, której celem jest „wolny wybór”

Studentka UWroc. potrzebuje pomocy
Studentka UWroc. potrzebuje pomocy

Od redakcji: Drodzy Czytelnicy, zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie Marty Stec, jednej ze studentek Uniwersytetu Wrocławskiego. Pół roku temu Marta miała poważny wypadek, w wyniku którego straciła niemal całą nogę. Marta ma szansę, by móc normalnie żyć, potrzebuje jednak drogiej protezy.Oto list, który wystosowała do nas Marta Stec.

Stara stopa, nowe logo w dlaStudenta.pl
Stara stopa, nowe logo w dlaStudenta.pl

Od poniedziałku 28 stycznia portal dlaStudenta.pl zmienia swoje logo. Bez zmian pozostaje jednak zarówno układ nazwy, jak i charakterystyczna stopa.

Dane ośmiu milionów Polaków na Twoim komputerze
Dane ośmiu milionów Polaków na Twoim komputerze

„Jeden z właścicieli naszej-klasy zapewniał, że dane są bezpieczne, umieszczone i chronione w super nowoczesnej serwerowni w (podziemiach Starego Browaru) - tylko co ma piernik do wiatraka??” – śmieje się na swoim blogu ahri4Ha9dz, któremu udało się opracować metodę na pobranie z tego serwisu danych osobowych.

Żałoba narodowa po wypadku
Żałoba narodowa po wypadku

Prezydent Lech Kaczyński ogłosił 3 dni żałoby narodowej po wypadku lotniczym polskich żołnierzy. W tragedii, do której doszło w środę wieczorem, zginęło 20 osób.

reklama Internet stał się swatką naszych czasów
Internet stał się swatką naszych czasów

Przez ostatnie 30 lat przeżyliśmy szok technologiczny. Internet na stałe zagościł w naszych domach. Nawet największa dama częściej zagląda w ekran komputera niż do lusterka. Wiele spraw załatwiamy za pomocą klawiszy i kliknięcia myszką. Zakładamy w ten sposób konta bankowe, ubezpieczamy się na życie, możemy też znaleźć przyjaciółkę bądź... męża.

Ostatnio dodane
Legalna marihuana w Kanadzie

Kanadyjski senat we wtorek przegłosował ustawę.

Mobilne kontenery mogą być idealnym uzupełnieniem działki.
Kontener jako element ogrodu działkowego? To możliwe!

Mobilne kontenery mogą być idealnym uzupełnieniem działki.

Kupony i kody rabatowe