Wiadomości - Artykuły

Wielka krakowska bitwa na poduszki 2019 - informacje o wydarzeniu

Rozrywka i pomoc w jednym

2019-04-09 12:39:56 | Kraków

Akcja skierowana do wszystkich, ze szczególnym naciskiem na szkoły i uczelnie. W tym roku organizowana jest  już 5. edycja tego wyjątkowego, pełnego atrakcji i pozytywnej energii wydarzenia.

Plakat_wydarzenia

Opis wydarzenia

Jak co roku, w kwietniu obchodzimy wyjątkowy dzień, w którym odbywa się Wielka Krakowska Bitwa Na Poduszki. I tym razem sprawimy, że będzie to dzień niezapomniany. Jako Fundacja All In a także wszystkie szkolne, uczelniane i miejskie Struktury Partnerskie #ALLIN, z pozytywną energią i całym doświadczeniem w organizacji wydarzeń w Krakowie, zapraszamy na Dolnych Młynów 10 do kompleksu Tytano gdzie tętni serduszko naszej Fundacji All In.

Będzie się działo! ALLIN.PILLOWFIGHT to dla wielkie charytatywne święto w ramach którego pokazujemy całemu miastu jak wiele osób jest już ALLIN! O odpowiedni poziom pozytywnej energii zadbają Niezapomniane Animacje.

Bezbronni? Pierwszym obecnym uczestnikom Wielkiej Krakowskiej Bitwy Na Poduszki zapewniona zostanie niezbędna amunicja, czyli wspomniane poduszki. Nie zapomnijcie się przebrać (modna, wyjściowa pidżama będzie jak znalazł) - dla wyróżniających się wojowniczych śpiochów przewidzieliśmy konkursy urozmaicające zabawę! Nasze prawnicze wsparcie zapewnia regulamin wydarzenia, który rozjaśni pozostałe wątpliwości...

Uczuleni na pierz? Bez obaw! Nasze poduszki mają specjalne wypełnienie, aby każdy waleczny i żądny przygód człowiek mógł wziąć udział!

Program Eventu

  • Gdzie: Dolne Młyny 10 Kompleks Tytano
  • Kiedy: 13 kwietnia 2019, godzina 12:00
  • Organizator: Fundacja All In (All In Card)

Przed bitwą zadbamy o zabawną rozgrzewkę wraz z Kraków Football Kings.

W tym roku będziemy mieć dwie strefy walk, przeznaczone dla prawdziwych, spartańskich wojowników, jak i dziecięcych kadetów. Ważne by każdy mógł dać z siebie wszystko i walczyć z równymi sobie. Wydarzenie będzie miało formę zgromadzenia publicznego. Na wydarzeniu obecne będzie wsparcie medyczne (przygotowana karetka).

Konkurs

Podczas Wielkiej Bitwy odbędzie się też konkurs na najfajniejszy piżamowy outfit. Zwycięzcy otrzymają hojne nagrody!

Chilloutzone

W tym roku nie zabraknie też miejsca na zbieranie sił przed bitwą, bądź na ich regenerację po wielkim starciu! Będą tam soki, ciasta i Allin'nowe pufy.

Akcje charytatywne

Filozofia ALLIN od samych prapoczątków opiera się na dzieleniu się z innymi. Za nami dziesiątki akcji charytatywnych. Można stwierdzić, że robienie dobroczynność leży w naszej naturze. Jak co roku mamy 2 Partnerów Charytatywnych: KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie i  Centrum Psychoonkologii Unicorn. To właśnie dla nich będziemy zbierać datki, karmę i koce podczas naszego wydarzenia.

Foodsharing

Podczas eventu zaprezentujemy postępy w propagowaniu #niemarnuje w krakowskich szkołach oraz ekspansji krakowskich jadłodzielnii. Będziemy prezentować naszą strefę działania.

Sprzątanie

Dzięki Studenckiej Spółdzielni Produkcyjnej Allin.clothing oraz Organizacji Partnerskich teren bitwy zostanie całkowicie wysprzątany, a zużyte wypełnienie do poduszek wykorzystamy do produkcji charytatywnych puf. Zapraszamy też wszystkich chętnych do pomocy w porządkach.

Regulamin

Szczegóły dostępne są pod linkiem: http://bit.ly/2ovGzSC

Partnerzy wydarzenia

  • Fundacja Przystań Medyczna - przez cały czas będzie nam towarzyszyć i służyć pomocą, poprowadzi też warsztaty z pierwszej pomocy.
  • Migaj w Mig - projekt uczennic ze szkoły średniej, popularyzujący język migowy - dziewczyny będą mieć swoje stanowisko i każdy będzie mógł się przeszkolić;
  • Kraków Football Kings - krakowska drużyna futbolu amerykańskiego, poprowadzą rozgrzewkę przed bitwą;
  • VRCafe - po bitwie będzie można skorzystać z wirtualnych gier;
  • Spragnieni dla Klimatu

Współorganizatorzy

SU: I LO, II LO, III LO, IV LO, V LO, VI LO, VII LO, VIII LO, IX LO, X LO, XII LO, XIII LO, POSM, Pijarzy, Liceum Aktorskie LART,

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: karków, wydarzenia, eventy, impreza, pomoc charytatywna
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Festiwal Azjatycki
Festiwal Azjatycki 2019 w Krakowie - kultura i kuchnia prosto z Azji Kraków

To wydarzenie łączące w jednym miejscu wiele kultur oraz kuchni prosto z Azji.

katedra Notre Dame
Paryska katedra Notre Dame w ogniu [FOTO]

Zobaczcie zdjęcia płonącej katedry Notre Dame w Paryżu.

kara śmierci
Kara śmierci na świecie coraz mniej popularna

Odnotowano znaczący spadek liczby egzekucji.

Polecamy
Za pomoc zwierzętom miał zostać ukarany. Został uniewinniony! [ZDJĘCIA]
Za pomoc zwierzętom miał zostać ukarany. Został uniewinniony! [ZDJĘCIA]

Artur Różycki od lat prowadzi prywatną praktykę weterynaryjną.

Hotel Cracovia wpisany do ewidencji zabytków
Hotel Cracovia wpisany do ewidencji zabytków Kraków

Hotel Cracovia został wpisany do gminnej i wojewódzkiej ewidencji zabytków. Informacja o planach rozbiórki zaniepokoiła miejskich urzędników. Szybka interwencja konserwatorów na apel środowiska krakowskich architektów poskutkowała. Obiekt stanie się najmłodszym zabytkiem w kraju.

Ostatnio dodane
Festiwal Azjatycki
Festiwal Azjatycki 2019 w Krakowie - kultura i kuchnia prosto z Azji Kraków

To wydarzenie łączące w jednym miejscu wiele kultur oraz kuchni prosto z Azji.

katedra Notre Dame
Paryska katedra Notre Dame w ogniu [FOTO]

Zobaczcie zdjęcia płonącej katedry Notre Dame w Paryżu.