Wiadomości - Artykuły

Przed nami Runmageddon Kraków 2021. Impreza wraca nad Zalew Kryspinów

2021-09-09 12:33:02 | Kraków

Już w dniach 18-19 września 2021 roku nad zalewem Kryspinów odbędzie się fantastyczne, ekstremalne wydarzenie. Runmageddon Kraków po raz kolejny powróci do jednej z ulubionych lokalizacji uczestników tego najpopularniejszego w Polsce biegu przeszkodowego.

Runmageddon Kraków

Kiedy Runmageddon zapowiada swój nowy event, fani aktywności sportowej, porzucają swoje codzienne obowiązki, by wziąć udział w tym wyjątkowym, sportowym wydarzeniu. Niezależnie od wieku, czy miejsca zamieszkania zjeżdżają się z całej Polski, by dostarczyć sobie niezapomnianych wrażeń i emocji. Dzieci, młodzież, dorośli,  decydują się na start w tym  ekstremalnym, przeszkodowym biegu, bo wiedzą, że na trasach czeka na nich prawdziwa przygoda. 

Organizator na najbliższe wydarzenie zaplanował formuły dla każdej grupy wiekowej. Dzieci w wieku 4-11 lat pobiegną w Runmageddonie KIDS, pokonując 1 kilometr i 10 przeszkód. Młodzież między 12. a 15. rokiem życia sprawdzi się na dystansie Junior - 2 kilometrów z 15 utrudnieniami. Nastolatkowie, którzy ukończyli 16 lat oraz dorośli będą mieć do wyboru formuły Intro i Rekrut. Pierwsza z nich, to 3-kilometrowa trasa najeżona 15 przeszkodami, a druga to najchętniej wybierany przez Runmageddońćzyków dystans 6 kilometrów z 30 przeszkodami. Dodatkowo, osoby powyżej 18 roku życia będą mogły sprawdzić się w formule Classic. Ich zadanie będzie polegać na przebiegnięciu 12 kilometrów i pokonaniu 50 utrudnień naturalnych i konstrukcyjnych. 

Weekend z Runmageddonem będzie też świetnym pomysłem na rodzinnie spędzony czas, a to za sprawą formuły Family, dedykowanej wielopokoleniowym startom. Rodzice z dziećmi będą mogli wystartować we wspólnej rywalizacji, gdzie razem mierzyć będą się z przeszkodami dla małych i dużych oraz 2 kilometrowym dystansem. 

Runmageddon Kraków zaplanowany jest na dni 18-19 września. Do udziału w wydarzeniu zapisać się można poprzez stronę www.runmageddon.pl. Zapisy online dostępne są do dnia 17 września, do godziny 12:00. 

MD/ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: program, 18-19 września, trasa, przeszkody, kategorie, zgłoszenia
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Festiwal rÃłwności 2021 II
Festiwal równości II w Krakowie

Sprawdź program II części Festiwalu.

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny znów wychodzi na ulice

Dowiedz się więcej na temat nadchodzącej akcji.

Szczepienia COVID-19
Kto będzie mógł się zaszczepić trzecią dawką przeciw COVID-19 od 24 września?

Kto aktualnie będzie mógł przyjąć trzecią dawkę przeciw koronawirusowi?

Polecamy
Launch America 2020 - transmisja ze startu astronautów z USA na ISS

Po 11 latach przerwy, amerykanie znów wysyłają ludzi w kosmos!

Ostatnio dodane
Festiwal rÃłwności 2021 II
Festiwal równości II w Krakowie

Sprawdź program II części Festiwalu.

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny znów wychodzi na ulice

Dowiedz się więcej na temat nadchodzącej akcji.

Popularne
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.

Dawaj mnie te Trzy Cytryny, czyli wigilia w Radomiu
Dawaj mnie te Trzy Cytryny, czyli wigilia w Radomiu

Tegoroczna Wigilia na radomskim deptaku to doskonały przykład polskiego buractwa oraz cebulactwa. Kto jeszcze nie widział tego filmu?

Największe miasta studenckie w Polsce
Największe miasta studenckie w Polsce

Przyglądamy się miastom, w których jest najwięcej studentów.