Wiadomości - Artykuły

Na co zwracać uwagę, kupując nowe mieszkanie na Krowodrzy w Krakowie?

2019-05-06 14:01:45 | Kraków

Kraków to miasto, które od lat cieszy się sporym zainteresowaniem inwestorów. Jak wynika z danych podanych przez portal Home Broker, do listopada zeszłego roku oddano tu do użytku ponad 6,5 tys. nowych mieszkań. Więcej powstało tylko w Warszawie i we Wrocławiu. Jeśli chodzi o dawną stolicę, kolejne inwestycje powstają właściwie w każdej dzielnicy, w tym na Krowodrzy.

mieszkania w KrakowieNowe mieszkania na Krowodrzy - czy warto?

Krowodrza to dzielnica chętnie wybierana przez mieszkańców Krakowa. Wiele osób ceni sobie jej spokój. Położna w pewnej odległości od samego centrum stwarza mieszkańcom warunki do wypoczynku i pozwala na życie zgodne z ich własnym rytmem. Nie bez znaczenia jest również cena. Za metr mieszkania zapłacimy tu mniej niż w samym centrum. Ceny za mieszkania na Krowodrzy oscylują w okolicy 8 500 zł za metr. Przyczynia się to z pewnością do popularności tej dzielnicy – sami krakowianie wskazują ją w pierwszej piątce tych, w których chcieliby mieszkać.

Sprawdzony deweloper

Decydując się na zakup nowego mieszkania na Krowodrzy w Krakowie, warto przede wszystkim postawić na doświadczonego dewelopera. Z jednej strony możemy mieć pewność, że inwestycja zostanie zrealizowana i nie grozi nam oszustwo, z drugiej strony taki inwestor zaproponuje nam lokum z rozwiązaniami architektonicznymi, które będą nowoczesne i zgodne z naszymi oczekiwaniami, tj. instalacje do klimatyzacji czy nowoczesne rozwiązania o charakterze antysmogowym. Warto sprawdzić, czy deweloper oferuje możliwość urządzenia mieszkania pod klucz, co znacznie przyspieszy możliwość przeprowadzenia się do nowego mieszkania. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia bezpieczeństwa. Dowiedz się, czy Twoje nowe mieszkanie na Krowodrzy zostanie wyposażone w monitoring lub całodobową ochronę.

Wszystko w zasięgu

Warto mimo wszystko zwrócić uwagę na lokalizację. Południowe obszary dzielnicy stwarzają doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku – zielone Błonia zachęcają do niedzielnych spacerów czy przejażdżek rowerowych. Jeśli zdecydujesz się na zakup nowego mieszkania na Krowodrzy w tym rejonie, będziesz cieszyć się zieloną przestrzenią, a dzięki temu – znacznie lepszą jakością powietrza.

Jeśli nosisz się z zamiarem zakupu mieszkania na Krowodrzy, sprawdź ofertę wygodnych i nowych mieszkań pod adresem https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-krowodrza.


Artykuł Partnera

fot. pixabay.com

Słowa kluczowe: poradnik, oferty, nowe mieszkania, kupno mieszkania
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Zbliża się MAMA Gathering - Festiwal dla kobiet

100 wydarzeń, 70 prowadzących i 4 dni relaksu!

stres
Ilu Polaków stresuje się i co z tego wynika?

Co nas stresuje, jak radzimy sobie w nerwowych sytuacjach?

Brave Kids 2019
Oto twarz Brave Kids 2019

Dziewczynka z Amazonii utożsamia trzy wymiary autentyczności.

Polecamy
Koparki dwudrogowe najwyższej jakości
Koparki dwudrogowe najwyższej jakości

Atlas jest niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie.

Jak wypadł Sylwester w plenerze?
Jak wypadł Sylwester w plenerze?

Pożegnaliśmy rok 2007, witając jednocześnie nowy, dłuższy 2008. Niektórzy bawili się na prywatkach, balach, inni wybrali duże imprezy plenerowe, jakie odbyły się m.in. w Poznaniu, Toruniu, Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie i Krakowie. Były huki petard, życzenia pełne postanowień, tańce i przede wszystkim muzyka w wykonaniu gwiazd polskiej i zagranicznej muzyki.

Ostatnio dodane
Zbliża się MAMA Gathering - Festiwal dla kobiet

100 wydarzeń, 70 prowadzących i 4 dni relaksu!

stres
Ilu Polaków stresuje się i co z tego wynika?

Co nas stresuje, jak radzimy sobie w nerwowych sytuacjach?