Internet - Technologie

Internet mobilny w nju - idealny dla studenta

2021-09-29 14:41:45 | Kraków

Nowy semestr akademicki zbliża się zapasem. Potrzebujesz solidnej paczki internetu? W nju możesz liczyć na 40 GB internetu mobilnego za 29 zł miesięcznie. Dlaczego warto postawić na internet mobilny dla studenta? Możesz kontynuować swoje projekty, rozpoczęte prace pisemne czy zadania, gdziekolwiek jesteś. To ciągły dostęp do ciekawych webinarów i zajęć online. Możesz korzystać z internetu w pociągu, mieszkaniu, bibliotece czy kawiarni. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się u studentów, którzy często podróżują i przemieszczają się chociażby między miastem, w którym studiują, a rodzinnym domem.

internet mobilny dla studentaInternet mobilny jako internet studencki to dobre rozwiązanie, jeśli:

  • W Twojej okolicy nie ma infrastruktury światłowodowej. W niektórych lokalizacjach nie ma możliwości, by podłączyć internet światłowodowy. W takich przypadkach dobrze sprawdza się internet mobilny jako internet domowy. Jego parametry z pewnością pozwolą Ci swobodnie korzystać z internetu – brać udział w zajęciach, oglądać ulubione seriale czy grać w emocjonujące gry.
  • Wynajmujesz mieszkanie. Mieszkasz w akademiku albo wynajmowanym mieszkaniu? Mobilny internet dla studenta z pewnością Ci się przyda. Dzięki temu nie musisz decydować się na instalację przewodową oraz podpisywać długoterminowych umów.
  • Nie potrzebujesz wielu GB internetu. Wiesz, ile miesięcznie gigabajtów internetu zużywasz? Nie potrzebujesz nielimitowanego transferu danych? W takim przypadku mobilny internet dla studenta to odpowiednie rozwiązanie. Jeśli nie zużywasz wielu GB internetu lub internet mobilny jest dla Ciebie dodatkiem do stacjonarnego internetu domowego, określona paczka GB z pewnością będzie wystarczająca.

Nju mobile internet mobilny - dlaczego warto?

Internet mobilny to prosta i szybka instalacja bez dodatkowego sprzętu. Możesz pracować i uczyć się, gdziekolwiek jesteś. Wygodnie, prawda? W nju mobile masz 40 GB za 29 zł miesięcznie. Poznaj ofertę nju mobile internetu mobilnego, idealnego dla studentów – https://www.njumobile.pl/oferta/internet-mobilny.

  • Im dłużej jesteś w nju, tym więcej GB dostajesz. Z bezpłatną usługą ‘’Im dłużej, tym lepiej’’, Twoje GB rosną wraz ze stażem. Po pół roku masz 2 razy więcej gigabajtów (80 GB), po roku masz do dyspozycji 100 GB, a po 2 latach 120 GB. Opłaca się być w nju!
  • Nie korzystasz, nie płacisz. Przez pierwsze 3 miesiące (jeśli nie korzystasz z internetu) Twój minimalny rachunek wynosi 9 zł. A w kolejnych miesiącach, jeśli nie korzystasz, nie płacisz nic.
  • Jest elastycznie – możesz zrezygnować z nju internetu mobilnego kiedy chcesz. Wystarczy, że zachowasz miesięczny okres wypowiedzenia.
  • Wygodna instalacja. Aby korzystać z nju mobile internetu mobilnego, potrzebujesz jedynie karty SIM, którą wystarczy umieścić w telefonie, tablecie, laptopie czy niewielkim routerze lub modemie LTE. Gotowe! Możesz uczyć się zdalnie i cieszyć się ulubionymi rozrywkami online. Bez zbędnego okablowania.
Artykuł Partnera
fot. pexels.com
Słowa kluczowe: nju mobile, internet mobilny, internet dla studenta, oferta, promocje
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
nauka kodowania
Jak kodować - dla początkujących

W tej lekcji opanujesz tworzenie planu działania dla swojej programistycznej podróży, a dalej zrozumiesz, w jaki sposób uczyć się kodowania online.

Data Center
Data Center - co warto o nim wiedzieć?

Czym jest centrum danych i jakie korzyści wynikają z jego użytkowania?

Awaria Facebooka
15 najlepszych memów w związku z awarią Facebooka i Instagrama

Pozytywne aspekty awarii mediów społecznościowych - memy.

Polecamy
TikTok ma być usunięty? Aplikacja zbanowana w Indiach, USA również to rozważa

Aplikacja straciła swój największy rynek, a drugi w kolejności również rozważna jej zakazanie.

Nie posłuchasz już muzyki na Twitchu. Masowe bany dla streamerów

Wprowadzono nowy regulamin dotyczący wykorzystywania muzyki podczas transmisji. Efekt? Setki banów.

Polecamy
Ostatnio dodane
nauka kodowania
Jak kodować - dla początkujących

W tej lekcji opanujesz tworzenie planu działania dla swojej programistycznej podróży, a dalej zrozumiesz, w jaki sposób uczyć się kodowania online.

Data Center
Data Center - co warto o nim wiedzieć?

Czym jest centrum danych i jakie korzyści wynikają z jego użytkowania?

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP