Spektakle, przedstawienia

Zahipnotyzuj mnie - piosenki Zygmunta Koniecznego

Ocena: 5

Opis spektaklu

Muzyczno-plastyczny spektakl oparty na twórczości jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów piosenek, muzyki teatralnej i filmowej - ZYGMUNTA KONIECZNEGO. Cud narodzin i życia. Człowiek, wolność, szczęście, samotność i miłość. Bóg i pszeniczny łan. Wszystko to, co powszednie i codzienne i to, co ostateczne. Piękna muzyka i niezwykłe teksty. Kompozycje, które wszystkim nam od lat grają w duszy, w interpretacjach następnego pokolenia artystów. Aktorzy Teatru Ludowego i goście - wszyscy, którzy jeszcze raz wspólnie zechcą "zagrać dla Pana na na harfie i na cytrze".

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Zahipnotyzuj mnie - piosenki Zygmunta Koniecznego (Teatr Ludowy, Kraków). Sprawdź seanse.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Zahipnotyzuj mnie - piosenki Zygmunta Koniecznego.

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Zahipnotyzuj mnie - piosenki Zygmunta Koniecznego (Teatr Ludowy, Kraków).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Zahipnotyzuj mnie - piosenki Zygmunta Koniecznego (Teatr Ludowy, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Zahipnotyzuj mnie - piosenki Zygmunta Koniecznego (Teatr Ludowy, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Zahipnotyzuj mnie - piosenki Zygmunta Koniecznego (Teatr Ludowy, Kraków).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
Play Strindberg - Play Tradycja
Play Strindberg - Play Tradycja Kraków

Studium relacji pomiędzy znudzonymi sobą małżonkami i komedia o tragediach mieszczańskiego małżeństwa - tak pokrótce można scharakteryzować sztukę Play Strindberg, napisaną przez Friedricha Durrenmatta.

Brave Festival za 9 dni
Brave Festival za 9 dni

Już za 9 dni rusza we Wrocławiu czwarta edycja jednego z najciekawszych festiwali teatralnych. Będzie można zobaczyć tańce, rytuały, ceremonie i widowiska w wykonaniu członków plemion afrykańskich...

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja