Spektakle, przedstawienia

Zahipnotyzuj mnie - piosenki Zygmunta Koniecznego

Ocena: 5

Opis spektaklu

Muzyczno-plastyczny spektakl oparty na twórczości jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów piosenek, muzyki teatralnej i filmowej - ZYGMUNTA KONIECZNEGO. Cud narodzin i życia. Człowiek, wolność, szczęście, samotność i miłość. Bóg i pszeniczny łan. Wszystko to, co powszednie i codzienne i to, co ostateczne. Piękna muzyka i niezwykłe teksty. Kompozycje, które wszystkim nam od lat grają w duszy, w interpretacjach następnego pokolenia artystów. Aktorzy Teatru Ludowego i goście - wszyscy, którzy jeszcze raz wspólnie zechcą "zagrać dla Pana na na harfie i na cytrze".

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Zahipnotyzuj mnie - piosenki Zygmunta Koniecznego.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Zahipnotyzuj mnie - piosenki Zygmunta Koniecznego (Teatr Ludowy, Kraków).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Zahipnotyzuj mnie - piosenki Zygmunta Koniecznego (Teatr Ludowy, Kraków).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Zahipnotyzuj mnie - piosenki Zygmunta Koniecznego (Teatr Ludowy, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Zahipnotyzuj mnie - piosenki Zygmunta Koniecznego (Teatr Ludowy, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Zahipnotyzuj mnie - piosenki Zygmunta Koniecznego (Teatr Ludowy, Kraków).
Ostatnio czytane
Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Adam Hanuszkiewicz nie żyje
Adam Hanuszkiewicz nie żyje

Dla jednych "odmóżdżacz polskiego teatru", "niszczyciel kultury polskiej", "barbarzyńca w ogrodzie tradycji", dla innych jeden z najwybitniejszych osobowości polskiego i światowego teatru.

Kupony i kody rabatowe
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi