Spektakle, przedstawienia
mezczynach173cd8f561762c6dd0633154676470c6.jpg

Wszystko o mężczyznach Autor sztuki: Miro Gavran

Ocena:

Opis spektaklu

Męski świat, wykreowany ze strzępów rozmów podsłuchanych w siłowni, deklaracji składanych przy kieliszku, buńczucznych gróźb mafiosów z półświatka, nie do końca twardych męskich rozmów, w sytuacjach, kiedy staje się wobec utraty najbliższych… To dramaturgiczne wznowienie tematu znanego już naszym widzom ze spektaklu „Wszystko o kobietach”. Trzech aktorów wciela się w kilkanaście postaci, z pasją i szczerością, dając widzom powód do uśmiechu i jednocześnie do zadumy.

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Wszystko o mężczyznach (Teatr Ludowy - Scena pod Ratuszem, Kraków).

Twórcy spektaklu

Marek Braun Marek Braun Scenografia
Tomasz Obara Tomasz Obara Reżyser

Obsada spektaklu

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Wszystko o mężczyznach.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Wszystko o mężczyznach (Teatr Ludowy - Scena pod Ratuszem, Kraków).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Wszystko o mężczyznach (Teatr Ludowy - Scena pod Ratuszem, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Wszystko o mężczyznach (Teatr Ludowy - Scena pod Ratuszem, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Wszystko o mężczyznach (Teatr Ludowy - Scena pod Ratuszem, Kraków).
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Ostatnio czytane
Jutro na pewno jeszcze nie, ale pojutrze...
Jutro na pewno jeszcze nie, ale pojutrze...

"Przyszłość to wielka niewiadoma, a jeśli to wielka niewiadoma, to chodźcie, pofantazjujemy" - mówi Tomasz Majer w jednym ze skeczów, które znalazły się na nowym DVD kabaretu Hrabi.

Brak zdjęcia
"Wesele" w nowej odsłonie Kraków

Dla wszystkich miłośników twórczości Stanisława Wyspiańskiego oraz tych, dla których sztuki krakowskiego artysty wydają się trudne i niewiele znaczące dziś, Teatr im. Juliusza Słowackiego przygotował niespodziankę.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!