Spektakle, przedstawienia
teatr telewizji4d87e7dbc0544723870c8740f5cd60c4.jpg

Teatr Telewizji. Komedia sensacyjna

Ocena:

Opis spektaklu

Teatr Telewizji to komedia sensacyjna. Losy bohaterów poprzednich dwóch spektakli Krzysztofa Niedźwiedzkiego: Atramentu dla leworęcznych i Świętych tego tygodnia stają się niespodziewanie dla nich samych podstawą scenariusza jednego z odcinków telewizyjnego serialu kryminalnego – odcinka, który transmitowany jest tym razem na żywo.

W spektaklu tym mamy z jednej strony sensacyjną i zagadkową fabułę, z drugiej potężną dawkę humoru, który skutecznie rozbraja narastającą atmosferę grozy, z trzeciej zaskakujące zakończenie..

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, muzyka. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Teatr Telewizji. Komedia sensacyjna (Teatr KTO, Kraków).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Teatr Telewizji. Komedia sensacyjna.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Teatr Telewizji. Komedia sensacyjna (Teatr KTO, Kraków).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Teatr Telewizji. Komedia sensacyjna (Teatr KTO, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Teatr Telewizji. Komedia sensacyjna (Teatr KTO, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Teatr Telewizji. Komedia sensacyjna (Teatr KTO, Kraków).
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Ostatnio czytane
„Srebrna Fabryka” w Starym Teatrze
„Srebrna Fabryka” w Starym Teatrze Kraków

16 i 17 lutego na Scenie Kameralnej Starego Teatru ( ul. Starowiślna 21 ) zobaczyć będzie można spektakl „Fabryka”. Przedstawienie tak dziś, jak i jutro, rozpocznie się o godzinie 18.

W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!