Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Święci tego tygodnia. Komedia obyczajowato przewrotna historia człowieka, który z powodu życiowych kłopotów znalazł się w sytuacji, gdy od jednego podpisu zależeć będą dalsze jego losy...

Marcin Niewiarowski sfrustrowany swoim dotychczasowym życiem trafia do gabinetu psychoanalityka, a ten próbując zdiagnozować jego przypadek wciąga go w szaloną opowieść o życiu. Wraz z bohaterem, odgrywanym na scenie po kolei przez wszystkich aktorów, wędrujemy przez kluczowe momenty jego pełnej absurdów historii.
To przewrotna i prześmieszna opowieść, w której współgrają: brawurowe tempo, aktorskie kreacje, błyskotliwy humor, niespodziewane zmiany ról i zwroty akcji.

Świeci tego tygodnia to uniwersalna opowieść o człowieku uwikłanym w życie pełne codziennych absurdów, nierozwiązywalnych problemów i groteskowych zdarzeń. A śmiech, który towarzyszy widzom od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu, rodzi na koniec refleksję… jak blisko nam do świata scenicznej kreacji.

Święci tego tygodnia to drugi po Atramencie dla leworęcznych spektakl zrealizowany w Teatrze KTO przez Krzysztofa Niedźwiedzkiego - autora tekstów satyrycznych, scenariuszy telewizyjnych i sztuk teatralnych; założyciela, twórcy tekstów i reżysera grupy kabaretowej Formacja Chatelet; współredaktora pisma humorystycznego "Nowy Pompon".

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Święci tego tygodnia. Komedia obyczajowa.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Święci tego tygodnia. Komedia obyczajowa (Teatr KTO, Kraków).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Święci tego tygodnia. Komedia obyczajowa (Teatr KTO, Kraków).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Święci tego tygodnia. Komedia obyczajowa (Teatr KTO, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Święci tego tygodnia. Komedia obyczajowa (Teatr KTO, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Święci tego tygodnia. Komedia obyczajowa (Teatr KTO, Kraków).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
O krakowskich kołtunach
O krakowskich kołtunach Kraków

Wydawać by się mogło, że panta rei, że czas płynie, jednak pewne rzeczy się nie zmieniają.

Pierwsza w Polsce szkoła dramaturgii!
Pierwsza w Polsce szkoła dramaturgii!

Rusza pierwsza w Polsce profesjonalna szkoła dramaturgii. Propozycja skierowana jest do przyszłych autorów teatralnych oraz studentów, którzy chcą poszerzyć swoją znajomość dramaturgii, umiejętność konstruowania opowieści, budowania postaci i języka scenicznego.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja