Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Simona K. Wołająca na puszczy_teatr_slowackiego_krakow.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Simona K. Wołająca na puszczy_teatr_slowackiego_krakow (Teatr im. J. Słowackiego, Kraków).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Simona K. Wołająca na puszczy_teatr_slowackiego_krakow (Teatr im. J. Słowackiego, Kraków).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Simona K. Wołająca na puszczy_teatr_slowackiego_krakow (Teatr im. J. Słowackiego, Kraków).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Simona K. Wołająca na puszczy_teatr_slowackiego_krakow (Teatr im. J. Słowackiego, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Simona K. Wołająca na puszczy_teatr_slowackiego_krakow (Teatr im. J. Słowackiego, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Simona K. Wołająca na puszczy_teatr_slowackiego_krakow (Teatr im. J. Słowackiego, Kraków).
Polecamy
Ostatnio czytane
Las - Psychoteatr
Las - recenzja pscychomonodramatu

Oceniamy muzyczny monodram Angeliki Pytel z "Psychoteatru".

Opera na Zamku
Spektakl Opery na Zamku w Szczecinie do zobaczenia online

Balet "Na kwaterunku" można oglądać na kanale YouTube Opery na Zamku.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Makbet - kondycja mordercy
Makbet - kondycja mordercy Kraków

Napisana około 1606 roku tragedia Williama Shakespeare’a jest jednym z lepszych dramatów o "ciemnej stronie ludzkiej duszy". Jak poradził sobie z nim Andrzej Wajda, reżyser spektaklu w Teatrze Starym?