Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Seks nocy letniej to lekka komedia o miłości, zazdrości, seksie i świecie metafizycznym. Małżeństwo Andy’ego i Adriany przechodzi głęboki kryzys. Do posiadłości bohatera przyjeżdża kuzyn jego żony z narzeczoną – Ariel. Okazuje się, że w przeszłości coś łączyło gospodarza z narzeczoną Leopolda. W Ariel zakochuje się także Maxwell, najbliższy przyjaciel Andy’ego; zaś Leopold ugania się za Dulcy - kochanką Maxwella. Jak się okazuje, wszyscy mają swoje tajemnice, niezrealizowane marzenia i oczekiwania.

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Seks nocy letniej (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków). Sprawdź seanse.

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, muzyka, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Seks nocy letniej (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków).

Twórcy spektaklu

Obsada spektaklu

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Seks nocy letniej.

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Seks nocy letniej (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Seks nocy letniej (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Seks nocy letniej (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków).
Ostatnio czytane
W środę rusza 29. PAKA
W środę rusza 29. PAKA Kraków

Już jutro rusza 29. Przegląd kabaretów PAKA. Tegoroczna impreza potrwa do 28 kwietnia.

To koniec wielkiego dzieła Józefowicza?
To koniec wielkiego dzieła Józefowicza?

Ewenement na skalę światową, czyli najnowsze dzieło Janusza Józefowicza "Polita" prawdopodobnie zniknie z teatralnej sceny!

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi