Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Któż z nas nie lubi czeskich komedii. Specyficzny humor naszych sąsiadów zawsze wywołuje w nas - czasem niemal mimowolną - wesołość. Zapraszamy zatem na wesoły wieczór w towarzystwie czterech życiowych nieudaczników: dyrygenta, który w wypadku stracił powieki, cierpiącego na gigantyzm mykologa, nieśmiałego urzędnika skarbówki i bezrobotnego wynalazcy oraz czterech niezwykłych Sarenek. Mogą one spełnić jedno i jak to w bajkach bywa - pierwsze wypowiedziane - życzenie każdego z tych pechowców. Czym grozi takie spełnianie życzeń, przekonajcie się Państwo sami.
Autorem i reżyserem tej niczym nie skrępowanej komedii jest zaprzyjaźniony z naszym Teatrem artysta z czeskiej Pragi, Tomas Svoboda. Dotychczas na naszej scenie dał się poznać jedynie jako reżyser. Teraz możemy obejrzeć jego autorski spektakl, w którym pokazał swoje zniewalające poczucie humoru!

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Sarenki.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Sarenki (Teatr Ludowy - Scena pod Ratuszem, Kraków).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Sarenki (Teatr Ludowy - Scena pod Ratuszem, Kraków).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Sarenki (Teatr Ludowy - Scena pod Ratuszem, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Sarenki (Teatr Ludowy - Scena pod Ratuszem, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Sarenki (Teatr Ludowy - Scena pod Ratuszem, Kraków).
  • Super! [0]
    Jan Uszak
    2015-12-13 19:09:59
    Spektakl bardzo rozrywkowy. Wspaniała obsada i gra aktorska. Czas szybko mija z uśmiechem i zostają miłe wrażenia. Mam zamiar ponownie odwiedzić Teatr. Tymczasem polecam serdecznie tą sztukę i ten Teatr!!!
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Ostatnio czytane
Siekiera! Tańce polskie w tonacji punk
Siekiera! Tańce polskie w tonacji punk Kraków

Kultura punkowa niesie pewne przesłanie i cieszy fakt, iż festiwal Genius Loci o nim przypomina.

Boska Komedia na półmetku!
Boska Komedia na półmetku! Kraków

Opowieść o górze wisielców, ukazanie oświeceniowego dramatu ludzi epoki rewolucji jakobińskiej i próba poszukiwania sensu życia. Wszystko to poruszały spektakle wystawiane na półmetku pierwszej edycji festiwalu Boska Komedia.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!