Spektakle, przedstawienia

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Rok z życia codziennego w Europie srodkowo Wschodniej (Stary Teatr – Scena Kameralna, Kraków). Sprawdź seanse.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Rok z życia codziennego w Europie srodkowo Wschodniej.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Rok z życia codziennego w Europie srodkowo Wschodniej (Stary Teatr – Scena Kameralna, Kraków).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Rok z życia codziennego w Europie srodkowo Wschodniej (Stary Teatr – Scena Kameralna, Kraków).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Rok z życia codziennego w Europie srodkowo Wschodniej (Stary Teatr – Scena Kameralna, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Rok z życia codziennego w Europie srodkowo Wschodniej (Stary Teatr – Scena Kameralna, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Rok z życia codziennego w Europie srodkowo Wschodniej (Stary Teatr – Scena Kameralna, Kraków).
Ostatnio czytane
Jutro na pewno jeszcze nie, ale pojutrze...
Jutro na pewno jeszcze nie, ale pojutrze...

"Przyszłość to wielka niewiadoma, a jeśli to wielka niewiadoma, to chodźcie, pofantazjujemy" - mówi Tomasz Majer w jednym ze skeczów, które znalazły się na nowym DVD kabaretu Hrabi.

Europejska Nagroda Teatralna - dzień 1
Europejska Nagroda Teatralna - dzień 1

Pierwszy dzień obchodów wręczenia Europejskiej Nagrody Teatralnej zdominowało interesujące seminarium „Sztuka aktorska przed i po Grotowskim”. Rozczarowało przedstawienie Teatru Lalek "Mozart listy pisze".

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi
Konkurs Ziaja