Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Tytułowe rodzeństwo: dwie siostry i brat; aktorki i filozof. Więźniowie wszechpotężnej tradycji "zamożnego domu". Oto pokolenie, które płaci wielowiekowe długi wobec pogwałconej Natury. One nerwicą i samotnością, on szaleństwem i chorobliwą twórczością. Twórczość ta, kolejne filozoficzne traktaty, rodzi się w domu wariatów. Kolejny powrót brata do domu, konfrontacja z siostrami ujawnia jednak nowe, zaskakujące motywy.

Przedstawienie, którego premiera odbyła się 19 października 1996 roku, to popis gry aktorów, prowadzonych mistrzowską ręką Krystiana Lupy. Małgorzata Hajewska - Krzysztofik, Agnieszka Mandat i Piotr Skiba tworzą kreacje, które nie pozostawiają żadnego widza obojętnym.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Rodzeństwo.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Rodzeństwo (Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Rodzeństwo (Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Rodzeństwo (Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Rodzeństwo (Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Rodzeństwo (Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków).
Ostatnio czytane
Gratka dla kabareciarzy
Gratka dla kabareciarzy Kraków

Eliminacje do 28. Przeglądu Kabaretów PAKA 2012 rozpoczną się już na przełomie lutego i marca. Wszyscy kabareciarze i ludzie z poczuciem humoru powinni się wtedy zjawić w Centrum Kultury Rotunda w Krakowie.

„Wyrzeczenie” w Łaźni Nowej
„Wyrzeczenie” w Łaźni Nowej Kraków

Wyrzeknij się siebie. Wybierz Empik zamiast Epikura. Wydalanie zamiast myślenia.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi