Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Tomek Sawyer i Huckelberry Finn to dwóch nastoletnich przyjaciół. Jeden jest zwariowanym, niepokornym rozrabiaką, drugi – zmuszonym do samodzielności „dorosłym” dzieckiem. Obydwaj napędzani niebanalną wyobraźnią, co chwile wpadają w coraz to większe tarapaty. Ale czy każdy z nas nie marzył kiedyś o tym, by stać się piratem, marynarzem czy też odkrywcą? A realizacja marzeń bardzo często wymaga poświęceń.

Nawet, jeśli w grę wchodzi mroczna tajemnica… Choć akcja przedstawienia dzieje się w XIX wiecznej Ameryce jest ono w swojej wymowie jak najbardziej współczesne, a w bohaterach Przygód Tomka Sawyera bez trudu odnajdziemy siebie. Rytmiczne, pełne humoru przedstawienie zostało zrealizowane w żywym planie, a także planie lalkowym. Jego dużym atutem jest ciekawa plastyka, piękne piosenki i doskonały ruch sceniczny. Podążając za losami Tomka uświadamiamy sobie, że wartości takie jak rodzina, przyjaźń, lojalność i miłość były, są i zawsze pozostaną najważniejsze. W tym przedstawieniu czas się cudownie zatrzymał, dzieciństwo nigdy nie mija  i każdy zostać  może Kapitanem Parowca…

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Przygody Tomka Sawyera.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Przygody Tomka Sawyera (Teatr Groteska, Kraków).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Przygody Tomka Sawyera (Teatr Groteska, Kraków).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Przygody Tomka Sawyera (Teatr Groteska, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Przygody Tomka Sawyera (Teatr Groteska, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Przygody Tomka Sawyera (Teatr Groteska, Kraków).
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Ostatnio czytane
Promocja studencka w Narodowym Starym Teatrze
Promocja studencka w Narodowym Starym Teatrze Kraków

W listopadzie Narodowy Stary Teatr w Krakowie oferuje studentom promocyjne bilety w cenie 15 złotych,na wszystkie spektakle, za okazaniem legitymacji studenckiej.

Krakowskie Nocne Teatrowanie
Krakowskie Nocne Teatrowanie Kraków

Rozpocznie się 9 czerwca o godzinie 19.00, a zakończy o 2.00 w nocy. Na scenach teatralnych i w plenerze pokazane zostaną najciekawsze przedstawienia obecnego sezonu.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!