Spektakle, przedstawienia

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Piosenka ci nie da zapomnieć, czyli qui pro quo w krakowie (Teatr Groteska, Kraków). Sprawdź seanse.
  • Teatr Groteska, Skarbowa 2, Kraków
    piątek, 18 stycznia: 19:00
    środa, 13 marca: 18:00

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Piosenka ci nie da zapomnieć, czyli qui pro quo w krakowie.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Piosenka ci nie da zapomnieć, czyli qui pro quo w krakowie (Teatr Groteska, Kraków).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Piosenka ci nie da zapomnieć, czyli qui pro quo w krakowie (Teatr Groteska, Kraków).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Piosenka ci nie da zapomnieć, czyli qui pro quo w krakowie (Teatr Groteska, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Piosenka ci nie da zapomnieć, czyli qui pro quo w krakowie (Teatr Groteska, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Piosenka ci nie da zapomnieć, czyli qui pro quo w krakowie (Teatr Groteska, Kraków).
Ostatnio czytane
Gratka dla kabareciarzy
Gratka dla kabareciarzy Kraków

Eliminacje do 28. Przeglądu Kabaretów PAKA 2012 rozpoczną się już na przełomie lutego i marca. Wszyscy kabareciarze i ludzie z poczuciem humoru powinni się wtedy zjawić w Centrum Kultury Rotunda w Krakowie.

„Wyrzeczenie” w Łaźni Nowej
„Wyrzeczenie” w Łaźni Nowej Kraków

Wyrzeknij się siebie. Wybierz Empik zamiast Epikura. Wydalanie zamiast myślenia.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi