Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Piosenka ci nie da zapomnieć, czyli qui pro quo w krakowie.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Piosenka ci nie da zapomnieć, czyli qui pro quo w krakowie (Teatr Groteska, Kraków).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Piosenka ci nie da zapomnieć, czyli qui pro quo w krakowie (Teatr Groteska, Kraków).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Piosenka ci nie da zapomnieć, czyli qui pro quo w krakowie (Teatr Groteska, Kraków).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Piosenka ci nie da zapomnieć, czyli qui pro quo w krakowie (Teatr Groteska, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Piosenka ci nie da zapomnieć, czyli qui pro quo w krakowie (Teatr Groteska, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Piosenka ci nie da zapomnieć, czyli qui pro quo w krakowie (Teatr Groteska, Kraków).
Ostatnio czytane
„KTO” ucząc „Jednocześnie” bawi?
„KTO” ucząc „Jednocześnie” bawi? Kraków

Każdy „KTO” jest zainteresowany sporą dawką dobrego samopoczucia powinien wsiąść do pociągu, który odjeżdża spod teatru na Gzymsików, „Jednocześnie” zapewniam, że kto się tam zjawi nie będzie żałował.

Mam poczucie tymczasowości i powierzchowności [WYWIAD]
Mam poczucie tymczasowości i powierzchowności [WYWIAD]

Boimy się asymetrii, dysharmonii, zniekształcenia, niewygody w ciele, nie akceptujemy siebie i swojego ciała. Musimy być idealni, żeby żyć idealnie, pracować idealnie, mijać życie idealnie.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi