Spektakle, przedstawienia
psychol16e2fb9ddd47117da2cb9ecb54bced390.jpg

O psychiatrach, psychologach i innych psycholach Autor sztuki: Rodrigo Munoz Avia

Ocena:

Opis spektaklu

„Cześć. Nazywam się Rodrigo. Rodrigo Montalvo Letellier. Przed wizytą u psychiatry byłem człowiekiem szczęśliwym. Teraz jestem dyslektykiem, miewam obsesje i depresje i obawiam się śmierci, to znaczy obawiam się śmierci.”

Jeśli odczuwacie pokusę, by zakupić poradnik psychologiczny, czy też umówić się na  sesję u terapeuty – możecie te pieniądze wydać lepiej. W Teatrze Stu niezwykle zabawna opowieść o psychiatrii w krzywym zwierciadle. Rozsiądźcie się wygodnie w teatralnym fotelu i pozwólcie nam ukoić Wasze skołatane nerwy i rozproszyć smutki. Poznajcie cierpiącego na parafazję Rodriga i zafundujcie sobie terapię poprzez śmiech.
Zapraszamy na spektakl!

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl O psychiatrach, psychologach i innych psycholach (Scena STU, Kraków). Sprawdź seanse.
  • Scena STU, al. Krasińskiego 16-18, Kraków
    poniedziałek, 13 stycznia: 16:00

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu O psychiatrach, psychologach i innych psycholach (Scena STU, Kraków): reżyseria.

Twórcy spektaklu

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na O psychiatrach, psychologach i innych psycholach.

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu O psychiatrach, psychologach i innych psycholach (Scena STU, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem O psychiatrach, psychologach i innych psycholach (Scena STU, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu O psychiatrach, psychologach i innych psycholach (Scena STU, Kraków).
Ostatnio czytane
Brak zdjęcia
"Wszystkim Zygmuntom..."

Recenzja ze spektaklu „Wszystkim Zygmuntom między oczy”, czyli jak mówić o ważnych rzeczach w prosty sposób, nie unikając jednocześnie wysokich kosztów realizacji. Czy w Polsce można mówić o śmierci i nudzie w życiu większości nas, bez cenzury Radia Maryja? Okazuje się, że naprawdę zależy to tylko od nas, ale czy wiedzą o tym bohaterowie sztuki? Przekonaj się sam.

Kabaret Neonówka na Krakowskiej Scenie Kabaretowej
Kabaret Neonówka na Krakowskiej Scenie Kabaretowej Kraków

Kabaret Neo-Nówka wystąpi z nowym programem na Krakowskiej Scenie Kabaretowej organizowanej przez Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi