Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

O krasnoludkach, gąskach i sierotce Marysi

(inspirowane powieścią Marii Konopnickiej)

 

Zapraszamy widzów w wieku od lat 6 do 106 na musicalową adaptację baśni o losach dzielnej sierotki Marysi. Historia walki o odzyskanie stada gąsek uprowadzonych przez chytrego lisa to także opowieść o poszukiwaniu własnego miejsca w świecie. Intrygę gmatwają, a następnie pomagają w jej rozplątaniu bardzo charakterne i przezabawne krasnoludki, bo:

Czy to bajka, czy nie bajka,

Myślcie sobie, jak tam chcecie.

A ja przecież wam powiadam:

Krasnoludki są na świecie!

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl O krasnoludkach, gąskach i sierotce Marysi (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków). Sprawdź seanse.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na O krasnoludkach, gąskach i sierotce Marysi .

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu O krasnoludkach, gąskach i sierotce Marysi (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu O krasnoludkach, gąskach i sierotce Marysi (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem O krasnoludkach, gąskach i sierotce Marysi (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu O krasnoludkach, gąskach i sierotce Marysi (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków).
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Ostatnio czytane
21. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych
21. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych Kraków

Po raz kolejny na ulicach Krakowa zagości sztuka. 10 lipca startuje 21. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych organizowany przez Teatr KTO. Jest to jedna z najstarszych inicjatyw tego typu w Europie Środkowej. Wciągu trzech dni obejrzeć będzie można ponad dwadzieścia spektakli w wykonaniu artystów z całej Europy.

Promocja studencka w Narodowym Starym Teatrze
Promocja studencka w Narodowym Starym Teatrze Kraków

W listopadzie Narodowy Stary Teatr w Krakowie oferuje studentom promocyjne bilety w cenie 15 złotych,na wszystkie spektakle, za okazaniem legitymacji studenckiej.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!