Spektakle, przedstawienia

Lady Pank (lady pank gra w całości płytę lp1) w krakowie_laznia_krakow

Ocena:

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Lady Pank (lady pank gra w całości płytę lp1) w krakowie_laznia_krakow.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Lady Pank (lady pank gra w całości płytę lp1) w krakowie_laznia_krakow (Teatr Łaźnia Nowa, Kraków).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Lady Pank (lady pank gra w całości płytę lp1) w krakowie_laznia_krakow (Teatr Łaźnia Nowa, Kraków).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Lady Pank (lady pank gra w całości płytę lp1) w krakowie_laznia_krakow (Teatr Łaźnia Nowa, Kraków).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Lady Pank (lady pank gra w całości płytę lp1) w krakowie_laznia_krakow (Teatr Łaźnia Nowa, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Lady Pank (lady pank gra w całości płytę lp1) w krakowie_laznia_krakow (Teatr Łaźnia Nowa, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Lady Pank (lady pank gra w całości płytę lp1) w krakowie_laznia_krakow (Teatr Łaźnia Nowa, Kraków).
Ostatnio czytane
Jakie jest Twoje ID? Zdecyduj sam!
Jakie jest Twoje ID? Zdecyduj sam! Kraków

Sylwin Rubinstein - Maria od Cegieł - Heidi Krieger. Teatralny reportaż o tożsamości w czasach opresji.

Jubileusz Krystyny Jandy
Jubileusz Krystyny Jandy

Każde pojawienie się Krystyna Jandy w filmie lub na scenie jest wydarzeniem. Jednak taka okazja jak zbliżająca się premiera spektaklu „Rosyjskie konfitury” nie zdarza się często.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi