Spektakle, przedstawienia

Lady Pank (lady pank gra w całości płytę lp1) w krakowie_laznia_krakow

Ocena:

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Lady Pank (lady pank gra w całości płytę lp1) w krakowie_laznia_krakow (Teatr Łaźnia Nowa, Kraków). Sprawdź seanse.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Lady Pank (lady pank gra w całości płytę lp1) w krakowie_laznia_krakow.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Lady Pank (lady pank gra w całości płytę lp1) w krakowie_laznia_krakow (Teatr Łaźnia Nowa, Kraków).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Lady Pank (lady pank gra w całości płytę lp1) w krakowie_laznia_krakow (Teatr Łaźnia Nowa, Kraków).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Lady Pank (lady pank gra w całości płytę lp1) w krakowie_laznia_krakow (Teatr Łaźnia Nowa, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Lady Pank (lady pank gra w całości płytę lp1) w krakowie_laznia_krakow (Teatr Łaźnia Nowa, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Lady Pank (lady pank gra w całości płytę lp1) w krakowie_laznia_krakow (Teatr Łaźnia Nowa, Kraków).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.

Pierwsza w Polsce szkoła dramaturgii!
Pierwsza w Polsce szkoła dramaturgii!

Rusza pierwsza w Polsce profesjonalna szkoła dramaturgii. Propozycja skierowana jest do przyszłych autorów teatralnych oraz studentów, którzy chcą poszerzyć swoją znajomość dramaturgii, umiejętność konstruowania opowieści, budowania postaci i języka scenicznego.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja