Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Kazimierz Kutz dokonał nieoczekiwanego zwrotu ku klasyce. Wybitny reżyser filmowy, telewizyjny i teatralny dotychczas skupiał swą uwagę na współczesności lub czasie nieodległym historycznie. Wybór komedii Aleksandra Fredry, którego utwory sceniczne powstały w najściślejszym związku z teatrem, autora znakomicie rozumiejącego wymogi aktorskiego rzemiosła, a także potrzeby widza, otwiera nowy etap w twórczości Kutza. Gwiazdorska obsada przedstawienia, mistrzostwo reżyserii, bogactwo i fantazja kostiumów i scenografii, świetna muzyka stanowią pełną gwarancję wspaniałej uczty teatralnej. 

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Damy i huzary (Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Damy i huzary.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Damy i huzary (Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Damy i huzary (Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Damy i huzary (Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Damy i huzary (Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków).
Ostatnio czytane
Magnolia - spektakl 2019
"Magnolia" - Krzysztof Skonieczny przekłada film na język teatru WTW [FOTO]

Zobaczcie zdjęcia z próby i poznajcie komentarz twórców spektaklu.

Batory trans, fot. Natalia Kabanow
Przed nami Dzień Teatru Publicznego. W planach wydarzenia online

Tegoroczne obchody Dnia Teatru Publicznego we Wrocławskim Teatrze Pantomimy będą trwały tydzień i w całości dostępne będą online.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Makbet - kondycja mordercy
Makbet - kondycja mordercy Kraków

Napisana około 1606 roku tragedia Williama Shakespeare’a jest jednym z lepszych dramatów o "ciemnej stronie ludzkiej duszy". Jak poradził sobie z nim Andrzej Wajda, reżyser spektaklu w Teatrze Starym?