Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Tydzień Międzynarodowy

Kiedy2016-04-18
Do kiedy2016-04-21
GdzieUniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ul. Rakowicka 27
Kraków
Tydzień Międzynarodowy

Jesteś ciekaw świata, fascynują Cię odmienne kultury i lubisz uczyć się języków obcych? Myślisz o wymianie międzynarodowej? Chciałbyś dowiedzieć się jak wygląda życie i studiowanie w innym kraju? Marzysz o podróży dookoła świata? A może po prostu chcesz ciekawie spędzić czas?

Nieważne jakie są Twoje powody, koniecznie musisz wziąć udział w Tygodniu Międzynarodowym!
Jak to zrobić? Wystarczy, że w dniach 18-21 kwietnia przyjdziesz na kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Aż przez cztery dni na UEKu będzie można poczuć prawdziwą wielokulturową atmosferę. Odbędą się bardzo ciekawe prelekcje i wykłady, konkursy, zawody dla fanów sportu oraz wiele innych atrakcji!

Tydzień Międzynarodowy ma na celu promowanie mobilności wśród społeczności uniwersyteckiej, propagowanie informacji dotyczących wymian i praktyk zagranicznych, a ponadto rozprzestrzenianie idei tolerancji oraz integracji ludzi pochodzących z różnych krajów i kultur.
Nie może Cię tam zabraknąć!
Do zobaczenia!

Organizatorzy: Biuro Programów Zagranicznych, Dział Współpracy Międzynarodowej, Akademickie Centrum Kariery, Erasmus Student Network – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

 

ip

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama