Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Targi Projektów Akademickich

Kiedy2014-06-03 godzina 09:00
Gdziebudynek A0 AGH, Al. Mickiewicza 30
Kraków
Targi Projektów Akademickich


Targi Projektów Akademickich to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego studenci zaangażowani w projekty badawcze mają okazję – często jedyną – pochwalić się swoją pracą i pomysłami. Od samego początku planowania wydarzenia zależało nam, by było to miejsce spotkań przemysłu, nauki oraz nowatorskich pomysłów.

Zebraliśmy najlepsze projekty z branży elektrycznej, informatycznej, telekomunikacyjnej oraz pokrewnych. Podczas tegorocznej, pierwszej edycji tego wydarzenia, zaprezentowane zostaną 32 projekty z rożnych dziedzin. Wszystkie jednak mają ze sobą coś wspólnego – są wynikiem ciężkiej pracy kół naukowych oraz studentów indywidualnych. Chcemy, by te targi były pierwszym etapem w dalszym rozwoju i wykorzystaniu w biznesie zaproponowanych rozwiązań.

Targi Projektów Akademickich to również konkurs, w którym spośród wszystkich projektów zostanie wyłoniony ten najciekawszy i najbardziej innowacyjny. W skład jury specjaliści w naukach technicznych, w tym dydaktycy Akademii Górniczo-Hutniczej.

Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy nie tylko studentów wystawiających swoje projekty, ale zwłaszcza tych, którzy chcą tylko obejrzeć prace, dowiedzieć się, jak można w niekonwencjonalny sposób wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach albo tylko ciekawie spędzić dzień.

Organizatorem targów jest organizacja EESTEC AGH Kraków, czyli komitet lokalny europejskiej organizacji EESTEC, zrzeszającej studentów kierunków elektrycznych i informatycznych, działający przy Akademii Górniczo-Hutniczej.

Na Targi zapraszamy 3 czerwca w godzinach 9-13 do budynku A0, należącego do Akademii Górniczo-Hutniczej (Al. Mickiewicza 30).

ip

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama