Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

"Awaken The Dragon" czyli odkrywaj siebie z AEGEE-Kraków

Kiedy2015-11-26
Do kiedy2015-11-29
Gdzie Kraków
"Awaken The Dragon" czyli odkrywaj siebie z AEGEE-Kraków

Jednym z projektów organizowanych tej jesieni przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków jest międzynarodowa konferencja Autumn Network Meeting 2015.

W tym cyklicznym projekcie biorą udział członkowie organizacji z całej Europy, jednak w tym roku Ceremonia Otwarcia będzie otwarta również dla wszystkich krakowskich studentów. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 26-29 listopada na terenie Krakowa.

AEGEE-Kraków po raz trzeci ma okazję organizować to wydarzenie, tym razem pod hasłem ,,Awaken The Dragon”, które nawiązuje zarówno do krakowskiej legendy jak i tematyki tegorocznej edycji. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o przywództwie, zarządzaniu zespołem i motywacji jego członków. Podczas projektu będą brali udział w warsztatach, szkoleniach i dyskusjach, dzięki którym rozwiną swoje umiejętności oraz zdobędą wiedzę ułatwiającą działanie w organizacji studenckiej, jak również rozwój własnej kariery. W czasie konferencji nie zabraknie również prelekcji zwracających uwagę na aktualne problemy społeczne.

Jednym z głównych punktów programu jest odbywająca się 27 listopada Ceremonia Otwarcia, która w tym roku będzie otwarta dla wszystkich krakowskich studentów. Każdy zainteresowany będzie miał okazję wziąć udział nie tylko w części artystycznej, ale również w Wykładzie Inauguracyjnym, którego prelegentami będą: Rafał Brzoska – prezesa spółki Integer.pl i założyciel InPost oraz Jan Mela, założyciel fundacji Poza Horyzonty.


Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej nwm2015.aegee.krakow.pl

 

 

ip/JM

 

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama