Konferencje - Z życia Uczelni

"Kliwent Event" - informacje o VI edycji

Konferencja na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie

2019-04-30 14:36:38 | Kraków

Studenckie Koło Naukowe "Kliwent", działające na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, organizuje kolejną, VI edycję konferencji "Kliwent Event". Odbędzie się ona w dniu 28 maja 2019 r. na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Klilent Event 2019

Tematyka

Udział w konferencji "Kliwent Event" daje możliwość poszerzenia swojej wiedzy z zakresu projektowania i stosowania innowacyjnych rozwiązań w branży HVAC&R (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo). W konferencji udział wezmą przedstawiciele renomowanych firm.

Plan wydarzeń

VI edycja „Kliwent Event” będzie podzielona na dwie części. W godzinach porannych, w salach dydaktycznych AGH, odbywać się będą warsztaty szkoleniowe związane z projektowaniem systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych oraz chłodniczych.

Część seminaryjna rozpocznie się o godzinie 11:30 w Auli Głównej AGH w pawilonie A-0. W holu przed aulą zlokalizowane będą boksy wystawowe naszych gości, co pozwoli na poznanie profilu firm uczestniczących w konferencji oraz wymianę poglądów dotyczących branży.

Jak wziąć udział?

Uczestnictwo w szkoleniach oraz seminarium jest bezpłatne. Ze względu na pojemność sal, liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona, a chęć uczestnictwa w nich wymaga wcześniejszej rejestracji. Serdecznie zapraszamy pracowników naukowych i studentów zainteresowanych tematyką konferencji.

Szczegóły

Bieżące informacje dotyczące terminu i tematów szkoleń, jak również prelekcji można znaleźć na stronie Koła: www.kliwent.agh.edu.pl oraz fanpage’u wydarzenia: www.facebook.com/kliwentevent.

ip

fot. materiały organziatora

Słowa kluczowe: Konferencja, HVAC&R, budownictwo, wykończenia, 2019
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Festiwal Dyplomatyczny 2019 - informacje o wydarzeniu Kraków

To już 30 lat dyplomacji III RP. Posłuchaj wystąpień naukowców na ten temat i weź udział w dyskusji!

Włącz się na PR 2019 - relacja z wydarzenia

Po raz drugi Włączyliśmy się na PR! Dowiedz się, jak przebiegło to wyjątkowe wydarzenia.

"Kliwent Event" - informacje o VI edycji Kraków

Konferencja branży HVAC&R w Krakowie. Poznaj przebieg konferencji i dowiedz się, jak wziąć w niej udział.

Polecamy
Jak wyciągnąć kasę z UE?
Jak wyciągnąć kasę z UE?

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości organizują konferecnję "Tak wiele za tak niewiele - Co trzeba zrobić aby dostać pieniądze z Unii Europejksiej?" Konferencja ma na celu przekazanie młodym ludziom praktycznej wiedzy na temat sposobów pozyskiwania środków na rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Wykłady praktyków pokażą możliwości, jakie stwarzają fundusze strukturalne Unii Europejskiej.

Krakowski Festiwal Odpowiedzialnego Biznesu za nami
Krakowski Festiwal Odpowiedzialnego Biznesu za nami Kraków

We współpracy z 9 organizacjami studenckimi udało nam się zorganizować 9 konferencji, 4 eventy towarzyszące i masę konkursów dostępnych na naszym funpage'u i stronie internetowej.

Ostatnio dodane
Festiwal Dyplomatyczny 2019 - informacje o wydarzeniu Kraków

To już 30 lat dyplomacji III RP. Posłuchaj wystąpień naukowców na ten temat i weź udział w dyskusji!

Włącz się na PR 2019 - relacja z wydarzenia

Po raz drugi Włączyliśmy się na PR! Dowiedz się, jak przebiegło to wyjątkowe wydarzenia.