Kursy i szkolenia - Edukacja

"Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle, czyli kobieta lider" - spotkanie dla ambitnych Pań

Kwalifikacje do zarządzania zespołem

2019-05-13 12:39:03 | Kraków

Chcesz zbudować pewność siebie i pokonać stres podczas wystąpień publicznych? A może interesuje Cię prowadzenie własnego biznesu i budowanie silnej marki? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi twierdząco, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość - wszystkie te tematy zostaną poruszane podczas wydarzenia Przedsiębiorczej Kobiety 15 maja w Krakowie. Zapewniona zostanie merytoryczna wiedza, inspiracja oraz niepowtarzalna atmosferę w kobiecym gronie.

Plakat_wydarzenia

O inicjatywie

Projekt "Przedsiębiorcza Kobieta" skupia niezwykłe kobiety. Wierzymy w kobiecą siłę i chcemy rozprzestrzeniać ją jeszcze bardziej angażując zarówno te kobiety, które uwielbiają działać, jak i te, które potrzebują kogoś, kto pokaże im jaki kierunek obrać.

Przyświeca nam piękna idea motywowania wszystkich kobiet do bycia aktywnymi w świecie biznesu. Naszym głównym celem jest dostarczenie rzetelnej wiedzy na konkretne tematy, dlatego prelegentki, które biorą udział w wydarzeniu to mistrzynie swych dziedzin. To kobiety, które osiągnęły już ogromny sukces w biznesie i przede wszystkim chcą się dzielić swoimi doświadczeniami i uczyć kolejne osoby.

Plan wydarzenia i goście

W majowy wieczór, podczas ostatniego wydarzenia tegorocznej edycji, pierwszą prelekcję pt.: “Silna marka ekspercka w praktyce budowania biznesu i kariery zawodowej.” poprowadzi Angelika Chimkowska. Ta niezwykła kobieta to strateg Social Sellingu i Silnych Marek. Autorka książki "Psychologia zmiany w życiu i biznesie". Zasiada w radzie programowej "HR Executive Club" przy PwC i jest członikinią Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Posiada unikalne managerskie doświadczenie - ponad 18 lat w branży B2B dla wielu znanych marek i firm. W obecnej działalności prowadzi wdrożenia programów social sellingowych oraz strategii pozyskiwania klientów przez social media. Brzmi jak opis prawdziwej kobiety sukcesu, prawda?

Drugą prelekcję pt.: “Autoprezentacja w biznesie” tym razem poprowadzą dwie wyjątkowe kobiety sukcesu: Marlena Momot i Alina Osowska. Wspólnie tworzą firmę szkoleniową Autokreacja, która łączy psychologię z biznesem. W ramach tej działalności prowadzą szkolenia i konsultacje indywidualne z autoprezentacji w biznesie.

Marlena Momot jest certyfikowanym trenerem, a swoje szkolenia opiera na pracy warsztatowej. Pewnie zgodzicie się z jej przekonaniem, że człowiek uczy się najlepiej, robiąc to, a nie tylko słuchając. Ta niezwykła kobieta nie zawsze chciała wykonywać właśnie taki zawód - zrodził się on z pasji do aktorstwa, a scenę teatralną zamieniła na salę szkoleniową. Dziś pokazuje, że było warto, bo dobra autoprezentacja może być przewagą w życiu prywatnym i zawodowym.

Współtwórczynią Autokreacji jest Alina Osowska. To psycholog, który od ponad dwóch lat stale przebywa na sali szkoleniowej oraz na scenach wydarzeń społecznych, dzieląc się swoją pasją do obserwacji. Wierzy, że wiedza na temat ludzkiego zachowania pozwala nam uświadamiać sobie swoje mocne strony, a obserwacja mowy ciała oraz komunikacji interpersonalnej, wpływa na skuteczną autoprezentację.

To wyjątkowo połączenie sprawdza się idealnie, a ich podejście do autoprezentacji jest zdecydowanie inne niż wszystkie, gdyż składa się na nie wiedza z dwóch dziedzin - przeprowadzania szkoleń oraz psychologii.

To tylko kilka zdań, które można powiedzieć o tych trzech fantastycznych kobietach. Nie chcemy jednak zdradzać wszystkich szczegółów, gdyż podczas majowego spotkania będzie można czerpać od nich wiedzę, poznać je osobiście i porozmawiać, do czego zawsze bardzo zachęcamy.

Przedsiębiorcza Kobieta

Nasze prelegentki to zdecydowanie niezwykłe kobiety, mające niewątpliwą wiedzę oraz doświadczenie, ale jeśli nigdy nie słyszałaś o naszym projekcie, to pewnie zastanawiasz się kim jesteśmy. Projekt Przedsiębiorcza Kobieta powstał z myślą o ambitnych i pełnych zapału kobietach, które stawiają pierwsze kroki na ścieżce zawodowej, chcą zmienić coś w swoim życiu lub po prostu uwielbiają poszerzać swoją wiedzę. Jesteśmy studentkami, które stale chcą się rozwijać. Naszą misją jest motywowanie i inspirowanie do działania. Staramy się tworzyć spotkania tak, by udział w nich dawał odpowiedzi na nurtujące pytania, konkretną wiedzę oraz odwagę do działania.

Każdy powinien wiedzieć, że kobieta to istota niezwykła, która może dokonać wszystkiego, czego tylko sobie zapragnie. Z myślą o sile i ogromnych możliwościach kobiet stworzyłyśmy wydarzenie “Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle, czyli kobieta lider”. Mamy też ogromny dystans do siebie, dlatego sam tytuł powstał z przymrużeniem oka. Choć przyznajcie drogie Panie - damy radę zrobić wszystko i dojść, gdzie tylko nam się zamarzy - może nawet dalej niż ów diabeł! Niezależnie czy temat prowadzenia biznesu i autoprezentacji jest Ci bliski, czy wręcz przeciwnie - czas poświęcony na rozwój nigdy nie jest zmarnowanym czasem. Nawet jeśli nie planujesz zakładać własnej firmy, to zapewniamy, że umiejętności i wiedza zdobyte podczas naszego wydarzenia z pewnością przydadzą Ci się w życiu codziennym!

Gdzie i kiedy?

Spotkanie odbywa się 15 maja w METAFORMA Cafe na ul. Powiśle 11 o godzinie 18:30. Bilety znajdziecie tutaj: https://bit.ly/2WtMXcc Zapraszamy!

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: Warsztaty, szkolenia, 2019, doświadczenie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Go4Poland "Wybierz Polskę!" - informacje o programie

Wielu młodych ludzi decyduje się na emigrację... Nie tędy droga! Przekonajmy się, dlaczego warto zostać i rozwijać się w Polsce.

"Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle, czyli kobieta lider" - spotkanie dla ambitnych Pań Kraków

Dowiedz się, jakie cechy charakteryzują najlepsze liderki i zdobądź cenne umiejętności i doświadczenie.

Zaczynamy Drogowskazy Kariery 2019!

Dowiedz się więcej o wydarzeniu, dzięki któremu zdobędziesz cenne doświadczenie i wiedzę o rynku pracy!

Polecamy
Jak odnaleźć w sobie pewność siebie?
Jak odnaleźć w sobie pewność siebie?

Jeśli nie chcesz biernie przyglądać się temu, jak z każdym dniem tracisz w różnych kontekstach życiowych, bo zabrakło Ci pewności siebie, to zapisz się na szkolenie, na którym dowiesz się, jak odnaleźć w sobie pewność siebie.

Polacy w Holandii - jaki mają wizerunek?
Polacy w Holandii - jaki mają wizerunek?

Jak postrzegani są Polacy w Holandii? Czy polska kultura może być egzotyczna?

Ostatnio dodane
Go4Poland "Wybierz Polskę!" - informacje o programie

Wielu młodych ludzi decyduje się na emigrację... Nie tędy droga! Przekonajmy się, dlaczego warto zostać i rozwijać się w Polsce.

"Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle, czyli kobieta lider" - spotkanie dla ambitnych Pań Kraków

Dowiedz się, jakie cechy charakteryzują najlepsze liderki i zdobądź cenne umiejętności i doświadczenie.