Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

"Wojna Światów - zderzenie teorii z praktyką" - ruszyły zapisy na konferencję!

2018-10-09

Kim jest współczesny humanista? Największym ryzykantem XXI wieku czy ogarniętym milenialsem z szerokim polem możliwości zawodowych? Już 7 listopada 2018 roku studenci poznają odpowiedź na to pytanie oraz dostaną ogromną dawkę case’ów i doświadczeń, a to wszystko całkowicie za darmo na konferencji "Wojna Światów – zderzenie teorii z praktyką".

Konferencja odbędzie się 7 listopada 2018 roku.

Wojna światów to wydarzenie, które zgromadzi studentów szukających swojej drogi, tych którzy tę drogę już odnaleźli oraz ludzi, dla których wiedza teoretyczna jest codziennością.

- Pomysł organizacji Wojny światów, narodził się praktycznie podczas któregoś ze spotkań sekcji komunikacji społecznej, retoryki i PR Naukowego Koła Polonistów. Na każde spotkanie starliśmy się zapraszać gości z branż kreatywnych, aby zadany temat stał się podstawą do dyskusji z jednej strony nt. public relations, a z drugiej stronny nt. przygotowania do pracy w branży. Pomyśleliśmy, że bardzo wartościowym działaniem byłoby zorganizowanie większego spotkania - mówi dr Agnieszka Walecka-Rynduch z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Pomysłodawcy, czyli Uniwersytet Pedagogiczny oraz agencje Synapsy i Brave Brain, inspirowali się wydarzeniami takimi jak słynne już Czwartki z Social Media, które dobitnie pokazują zainteresowanie tematem. Dlaczego warto przyjść? Przede wszystkim to godny uwagi dyskurs między teoretykami i praktykami – zderzą się dwa światy zupełnie od siebie różne, a jednak doskonale się uzupełniające.  Jak godziny nauki i mnóstwo bezsennych nocy przekłada się na karierę zawodową? Czy jest sens iść na studia humanistyczne? Czego potrzeba studentom, by wejść na rynek? 11 prelegentów spotka się podczas konferencji, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Wśród zaproszonych są ludzie na co dzień występujący na licznych konferencjach i warsztatach, a także specjaliści ze świata marketingu i środowiska akademickiego.

Konferencja "Wojna Światów – zderzenie teorii z praktyką" odbędzie się 7 listopada 2018 roku w auli im. Wincentego Danka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00, a zakończy około godziny 16:00. Wstęp jest darmowy, a liczba miejsc ograniczona. Śledźcie wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/266822504039622/ – 5 października ruszyły zapisy, a w kolejnych dniach zostaną przedstawione wszystkie postacie, które wezmą udział w konferencji.

ip

fot. materiały organizatora

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Ziaja - Pielęgnacyjne przysmakiWeź udział w konkursie i wypróbuj kosmetyki z limitowanej zimowej edycji.
Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama